סוכן הביטוח שלי עזר לי להחלים מסרטן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ישנם שלושה סוגי אנשים – אלה שלא השכילו לעשות ביטוח, דבר שבדיעבד התברר כטעות קשה; אלה שהשכילו לעשות ביטוח בחברת ביטוח טובה, אך לא זכו בסוכן ביטוח מקצועי ואמין; ואלה שהשכילו לעשות ביטוח וזכו לעשותו אצל סוכן מקצועי ואמין.

כמי שמימשה לא אחת תביעות ביטוח בתחומי רכוש או נזקי צנרת, תמיד זכיתי לטיפול המקצועי הטוב ביותר אצל דודיק עזריאל, סוכן הביטוח שלי מזה למעלה מ-15 שנה. ידעתי שדודיק ימצה את זכויותיי כהלכה ושאקבל את מה שמגיע לי לפי הפוליסה. לא היה עלי להטריד עצמי בפניות ובביורוקרטיה מול חברת הביטוח עצמה, כל זה נעשה מאחורי הקלעים דרך הסוכן הנהדר שלי.

מעולם לא תיארתי לעצמי שתרומתו ועזרתו החשובה ביותר תגיע בשעת משבר של מחלה קשה – סרטן השד – שפקדה אותי לפני שנה, ושתודה לאל החלמתי ממנה בתום מסכת טיפולים מפרכים. לצערי, גיליתי שביטוח וחברת ביטוח הם שני מרכיבים חסרי משמעות אלמלא עומד לצדך סוכן מקצועי ואמין שיודע לממש את זכויותיך ולחסוך לך עגמת נפש רבה בנוסף לקושי הרפואי שבו הנך נתון.

להלן ציטוט מתוך פוסט של בלוג שכתבתי בתקופת מחלתי ובו אני מודה לדודיק, סוכן הביטוח שלי: "כולנו דואגים לעשות ביטוחים. משלמים ממיטב כספנו ומקווים שלא נצטרך ולא נזדקק חלילה להשתמש בביטוח לעת צרה. מניסיוני האישי לא מספיק לעשות ביטוח, אלא חשוב שיהיה לכם סוכן ביטוח מקצועי וטוב שידאג לזכויותיכם, אחרת חברות הביטוח ינהגו בכם כרצונם וכהבנתם. הביטוח נועד במקור להקל על החולה, אבל באופן מביש ובלתי נתפש, חולים רבים מוצאים עצמם במלחמות מתישות עם חברות הביטוח בנוסף לצרה הצרורה שנפלה עליהם. זה המקום להודות לדודיק, סוכן הביטוח הנהדר שלי, שבלי עזרתו הנפלאה, מצבי הנפשי לא היה כה חיובי בימים אלה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email