"סוכן צעיר צריך לבוא עם ענווה גדולה ומוטיבציה ענקית"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו. והשבוע: איציק ממן, סוכן עצמאי בתלפיות פתרונות פיננסיים, במשרד בחולון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

גיל: 40
מצב משפחתי: נשוי + 2
השכלה: תואר ראשון בפילוסופיה מאוניברסיטת בן גוריון
ותק בביטוח: כשנה
רישיון: חיים ובקרוב אלמנטרי

איך הגעת לתחום הביטוח?
“התחלתי לעבוד כסוכן עצמאי בינואר 2017 . מחזיק ברישיון חיים ועובד כרגע על הרישיון האלמנטרי שלי. קודם לכן, התמחתי במדנס סוכנות לביטוח, מה שהיה בית ספר מצוין, ולאחר מכן החלטתי לצאת לדרך עצמאית. נכנסתי לתחום בגלל אשתי שעובדת בו כמעט 17 שנים. לפני שנכנסתי לעולם הביטוח עסקתי שנים רבות בשיווק וניהול מכירות.

ממן. "שמח שיש לי מה לתרום ללקוחות"

מה אתה אוהב במקצוע?
"אני אוהב את המקצוע כי הוא מגוון מאוד ומאתגר מאוד. אתה צריך לשלוט במגוון תחומים שלא תמיד חופפים בניהם, ולבסוף לעשות אינטגרציה ביניהם כדי לתת כיסוי כולל ואיכותי ללקוח שעומד מולך. בנוסף, אני מאוד אוהב את המפגש הבלתי אמצעי עם הלקוחות. מזדמן לי כל יום להכיר אנשים חדשים ומרתקים ואני שמח שיש לי מה לתרום לרווחתם האישית והמשפחתית".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד 10 שנים?
“בעוד 10 שנים אני מאחל לעצמי לנהל סוכנות קטנה ומקצועית שתהיה דיגיטלית לחלוטין ותיתן ערך מוסף ללקוח, של שקיפות לגבי המוצרים שלו, יעילות תפעולית לגבי כל המוצרים שלו וכן שתדע לתת לו מידע באופן אקטיבי על מוצרים חדשים שרלוונטיים לו ולמשפחתו".

איך אתה רואה את מקצוע סוכן הביטוח בעתיד?
"באם נמשיך את הרעיון של התשובה הקודמת אני רואה הזדמנויות גדולות לסוכנים בעתיד. לטעמי האישי, לא יהיה צורך בעתיד בסוכנים שיימכרו פוליסות, בגלל ההתפתחות הדיגיטלית המהירה. ולכן, בעתיד הערך מוסף של הסוכן יהיה בייעוץ מקצועי שהוא ייתן ללקוח, בראיה הוליסטית של צרכיו ורצונותיו של הלקוח, ובליווי הלקוח לכל אורך חייו, הן בתחום הפיננסי והן בתחום הסיכונים. אני בטוח שיהיו בעתיד פלטפורמות דיגיטליות שיקלו לכולם על החיים ולכן סוכן הביטוח יימדד בראש ובראשונה על המקצועיות שלו ועל השירות שהוא נותן".

מה אתה יכול להמליץ לסוכנים צעירים?
"סוכן צעיר שרק נכנס לעולם הביטוח צריך לבוא עם ענווה גדולה ועם מוטיבציה ענקית. לא לפחד אף פעם לשאול שאלות, לא לפחד לעשות טעויות ולנסות ליצור כמה שיותר קשרים אמתיים עם אנשים מהענף הזה. עם זאת, צריך לדעת שאם צולחים את כל הקשיים בהתחלה, הדברים מתייצבים להם ואז מגיעות בעיות גדולות יותר, אך גם אתן אפשר להתמודד".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email