"סוכן צעיר צריך ללמוד מהוותיקים"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו. והשבוע: סו"ב הדר קופלוביץ, מסוכנות הביטוח "ביטוחי ה־100" בפתח תקווה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שם: הדר קופלוביץ

גיל: 39

מצב משפחתי: נשואה + 5

ותק: עשר שנים

 

מה הביא אותך להיות סוכנת ביטוח?

"אבי, מתי הירשפלד הוא סוכן ביטוח ותיק. הוא פתח סוכנות ביטוח בפתח תקווה לפני 40 שנה. כשהייתי ילדה הייתי מגיעה למשרד של אבי ועוזרת לו בניירת, אך לא חלמתי שאהיה סוכנת ביטוח.

קרוב לעשר שנים עסקתי בתפקידים שונים בשירות הלקוחות של חברת Orange, ואז 'נקראתי אל הדגל' על ידי אבי, ללמוד את המקצוע ולהצטרף אליו. סיימתי את הלימודים הלא פשוטים ולפני ארבע שנים קיבלתי רישיון סוכנת ביטוח.

לפני שלוש שנים, לאור התרחבות פעילות הסוכנות, קראנו גם לאיתן אחי להצטרף אלינו, ולאחרונה הוא סיים בהצלחה את לימודיו וממתין לקבלת רישיון הסוכן שלו.

הסוכנות שלנו נקראת "ביטוחי ה-100" – מ.א.ה – מתי, איתן, הדר. הסוכנות מתמחה בביטוח כללי – רכבים, דירות ועסקים".

איפה את רואה את עצמך בעוד 10 שנים?

"אני רואה אותי ואת איתן מצעידים את הסוכנות קדימה ומגדילים את מספר הלקוחות שלנו, בעיקר מפה לאוזן, ובזכות השירות המעולה והאדיב שאנחנו נותנים ללקוחות.

אני רואה את עצמי גם פעילה בפעילות הציבורית של הלשכה, דואגת לשפר ולייעל את מה שהענף זקוק לו. התנדבות זורמת בעורקיי.

החלום שלי הוא שאחד מילדי לפחות יראה את עצמו משתלב גם בעסק המשפחתי הזה ומתחיל את הדור השלישי בענף".

איך את רואה את עתיד מקצוע סוכן הביטוח?

"על אף שהמדיה מנסה ליצור את הרושם כי אין צורך בסוכני הביטוח, אני סבורה שאין לנו תחליף – בעת קרות מקרה הביטוח, הלקוח מאבד את הידיים והרגליים. במקרים אלו אנחנו הופכים להיות מעבר לסוכני ביטוח – אנחנו עו"ד, פסיכולוגים והאבא והאמא, וכך צריך להיות. אני תמיד אומרת ללקוחות שאני לא נמדדת בשירות שאני נותנת בעת מכירת הביטוח אלא מתי שיצטרכו אותי כשחלילה יקרה משהו".

יש לך טיפים לסוכנים צעירים?

"סוכן ביטוח צעיר צריך בראש ובראשונה להיות ענו, לרצות לדעת ללמוד מהוותיקים והמנוסים. אני מוצאת את עצמי באופן יומיומי לומדת מאבא שלי דברים חדשים ובכך מחדדת את עצמי להיות סוכנת ביטוח טובה ואיכותית יותר למען לקוחותיי".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email