"תחום הביטוח מאתגר יותר מיום ליום"

בכל שבוע נארח סוכן צעיר שיספר על עצמו, השתלבותו במקצוע ועתיד המקצוע בעיניו, והשבוע: שלומי סהר, סוכן עצמאי בסוכנות "שחם" בפתח תקווה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email


סו"ב סהר. "חשוב להשאיר את האגו בצד" 

גיל – 34

מצב משפחתי – בזוגיות + ילדה

השכלה: תואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות מימון ובנקאות.

ותק: סוכן ביטוח מזה 4 שנים

מה עשית לפני שהגעת לתחום הביטוח?

"עסקתי בתחום ניהול ושיווק במחלקה העסקית של בזק בינלאומי".

איך הגעת להיות סוכן ביטוח?

"תחום חיסכון ארוך טווח והשקעות פיננסיות משכו אותי מגיל צעיר, וכך גם לגביי ניהול כספים. כבר אז עסקתי בזה כחובב וניהלתי לעצמי ולמשפחתי תיק השקעות פרטי בשוק ההון דיי בהצלחה. באופן טבעי רציתי להמשיך ולעסוק בנושא והתמקצעתי בתחום חיסכון ארוך טווח ופיננסים. כיום אני מרגיש שביצעתי קפיצת מדרגה משמעותית בעולם הזה. בנוסף, רציתי לפתוח עסק משלי ותחום הביטוח והפיננסים נראה לי כתחום שאני הכי מתחבר אליו".

מה מושך אותך בתחום הביטוח?

”החלטתי לעסוק במקצוע בשל העניין הרב שגיליתי בתחום הביטוח, במיוחד בנושא ביטוחי הבריאות – עולם שלם ומסקרן בפני עצמו שמשתנה ללא הרף. בתור סוכן אני מרגיש שמשימתי היא להגן על מבוטחיי ולרכוש להם כיסוי והגנות מקסימאליות לימים פחות טובים, כחלק מהשליחות שבמקצוע. המומחיות הגדולה שלי היא בתחום ביטוחי הבריאות, תחום מעניין מאוד שעובר טלטלה גדולה בשנים האחרונות ועדיין נשאר מוצר חובה לכל משפחה. אני דואג לעבור השתלמויות וכנסים באופן תדיר כדי להתאים את עצמי לשינויים ולרגולציה בשוק, זאת כדי להעניק את השירות המקצועי ביותר ללקוחותיי".

איפה אתה רואה את עצמך בעוד עשר שנים?

"אני מאמין שאתפתח בתחום ואצליח להתקדם ולפתוח נישה משלי בסוכנות עצמאית בניהולי". מה דעתך על עתיד מקצוע סוכן הביטוח? ”אני מאמין שאין תחליף לסוכן הביטוח ולשירות ולמקצועיות שאנו מספקים ללקוחותינו. אני שם לב כי גם אנחנו, סוכני הביטוח, עוברים התאמה לעולם הדיגיטלי ודואגים למתן מענה מהיר ללקוחותינו במגוון ערוצים. הטכנולוגיה בימינו מאפשרת להעניק שירות ברמה גבוהה יותר. אני בטוח שהמקצוע הזה יישאר לאורך זמן ומאמין שרק מי שישכיל להתפתח טכנולוגית ומקצועית, ובו זמנית יפתח קשרים אישיים טובים יוכל לשרוד בתחום שללא ספק הופך למאתגר יותר מיום ליום".

מה אתה מציע לסוכנים צעירים כמוך?

”עקביות, התמדה ושאפתנות – זה הבסיס להצלחה לכל סוכן צעיר. צריך לקום כל יום בבוקר ולצאת החוצה "לטרוף" את העולם. גם כשקשה אסור לוותר. צריך להמשיך הלאה ופעמים רבות חשוב להשאיר את האגו בצד. לא פשוט לעבור את השנים הראשונות אבל התמדה, עקביות ויצירת מטרות אישיות שכוללת הרחבה ממוקדת ושיטתית של מעגל הלקוחות על ידי מעטפת הגנות מקסימלית שלהם, מצליחים להביא לתוצאות אישיות ולביסוס מעמדו של הסוכן הצעיר בתחום".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email