סוכנות אנגלמן ובניו רכשה את תיק הביטוח של יענת

פעילות סוכנות יענת תמוזג לסוכנות אנגלמן ובניו, בניהולו של סו"ב יוסי אנגלמן, יו"ר סניף נתניה בלשכת סוכני ביטוח. היקף העסקה מוערך במיליונים. סו"ב אנגלמן: "איכות האיש והסינרגיה בין העסקים שלנו מבטיחים הצלחה למיזוג"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות אנגלמן ובניו מאבן יהודה בניהולו של סו"ב יוסי אנגלמן, יו"ר סניף נתניה בלשכה ויוזם "מועדון הסניורים" בלשכה, רכשה את תיק הביטוח של יענת סוכנות לביטוח מחיפה, אותה מנהל סו"ב ירון פל (67). את הצדדים לעיסקה ייצגו עו"ד ג'ון גבע ועו"ד שלומי הדר.

טרם העסקה היו 50% מתיק הביטוח של יענת בידי סוכנות שגיא יוגב של חברת מגדל. במסגרת העסקה, שהיקפה לא פורסם אך מוערכת בכמה מיליוני שקלים, הועברו 50% מהתמורה לידי שגיא יוגב ו־ 50% לידי פל.

לדברי אנגלמן, פרטי העסקה האחרונים נסגרו בינו לבין פל בכנס MDRT האחרון באורלנדו.


סו"ב יוסי אנגלמן

"נקלוט סוכנים צעירים מהצפון"

בין שתי הסוכנויות הוותיקות שהוקמו לפני עשרות שנים, (אנגלמן 66 שנים ויענת 35 שנים), קיימת סינרגיה רבה בפעילותן בתחומי החיים והאלמנטרי. במסגרת העסקה תמוזג פעילות יענת לתוך אנגלמן ובניו, אך שתי הסוכנויות ימשיכו לפעול במקומן – יענת, שתיקרא מעתה יענת־אנגלמן, בחיפה ואנגלמן באבן יהודה. פל ימשיך לעבוד בתפקיד בכיר בחברה הממוזגת עוד חמש שנים לפחות כשכיר.

"לירון פל אין דור המשך והוא רצה להבטיח את עתידו ועתיד העסק שבנה לפני 35 שנה. איכות האיש והסינרגיה בין העסקים שלנו מבטיחים הצלחה למיזוג, אנחנו נקלוט סוכנים צעירים חדשים מהצפון וכבר מפתחים מוצר דיגיטלי חדשני שישמש ככלי עזר להרחבת הפעילות שלנו", מספר אנגלמן. "בכוונתנו לפתח את העסק המשותף, תוך הדגשת פתרונות ביטוחיים כוללים למשפחה ולפרט, בנוסף להסדרי הפנסיה והמנהלים הרגילים, ובתחום האלמנטרי ניתן ייעוץ ופתרונות ייחודיים לעסקים בינוניים בתחומי ההייטק, המסחר והתעשייה. במקביל, אנחנו בודקים את האפשרות לעבודה משותפת עם חברות גדולות נוספות, בנוסף לחברות ביטוח ובתי ההשקעות עמן אנו עובדים כיום".

עוד אמר אנגלמן ל"ביטוח ופיננסים" כי “לפעמים אין משמעות למכפיל או לשווי העסקה מול הגורם האנושי המעורב בו. ירון היה הגורם המרכזי שהביא אותנו לרכישת יענת. יש הרבה תיקים למכירה בשוק, אבל חשוב לזכור שקודם כל מדובר בעסק בין אנשים. ירון הוא גם מקצוען אמיתי וגם ג’נטלמן, והחיבור אתו הוא בעיני עסקה מרגשת וזכות גדולה”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email