סוכנות בטח תורן מצרפת אליה את פעילות התיק האלמנטרי של סוכנות מינצ'קוב רטמן

בטח תורן, מקבוצת כלל ביטוח, ביצעה את העסקה במסגרת אסטרטגיית הרחבת הפעילות בתחום האלמנטר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות הביטוח בטח תורן, מקבוצת כלל ביטוח, מצרפת לפעילותה את פעילות התיק האלמנטרי של סוכנות הביטוח מינצ'יקוב-רטמן, בבעלות שלמה מינצ'יקוב ואבי רטמן. העסקה נחתמה בחודש יולי והושלמה במלואה בימים האחרונים.

נמסר כי עסקה זו נערכת במסגרת אסטרטגיית הרחבת הפעילות של סוכנות בטח תורן בתחום ביטוחי האלמנטר, הפרטיים והעסקיים, וכחלק ממנה חוברת פעילות הביטוח האלמנטרי של סוכנות הביטוח מינצ'יקוב-רטמן לעבודה משותפת עם סוכנות בטח תורן, בסניף הצפוני של בטח תורן בעיר חיפה. לאחרונה ביצעה סוכנות בטח תורן עסקאות דומות נוספות להרחבת פעילויות בתחומי ביטוח אלמנטר וחיים.

שרון שחם, מנכ"לית סוכנות בטח תורן. צילום: באדיבות המצולמת
"שותפים אמיתיים וכנים"

שרון שחם, מנכ"לית בטח תורן סוכנות לביטוח בע"מ מסרה: "אנו שמחים מאוד על כך שפעילות התיק האלמנטרי של סוכנות מינצ'יקוב-רטמן מצטרפת לפעילות בטח תורן, ומצפים לעבודה המשותפת עם אנשי מקצוע מן השורה הראשונה. הפעילות חוברת לבטח תורן תוך הרחבת הסניף הצפוני שלנו בחיפה, ואין לי כל ספק, כי זו תוביל להצלחות רבות ומשותפות כבר בתקופה הקרובה".

"אנו שמחים על ההצטרפות לסוכנות הביטוח בטח תורן. מצאנו בבטח תורן שותפים אמיתיים וכנים, השוקדים כמונו על מקצועיות ללא פשרות, ואנו משוכנעים כי שיתוף הפעולה בינינו יעניק ללקוחותינו פתרונות ביטוחיים רחבים לצד המשך מתן שירות מקצועי ואיכותי", ציינו אבי רטמן ושלמה מינצ'יקוב.

את העסקה הובילו מטעם סוכנות בטח תורן שרון שחם, מנכ"לית בטח תורן, מיכל שר ישראל, מנהלת מטה כלל אחזקות סוכנויות וסמנכ"ל סוכנות בטח תורן, רונן דמרי. בתחום המשפטי ליוו את העסקה עו"ד ג'ון גבע, עו"ד יעקב גלאור ועו"ד ניצן הראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email