סוכנות הביטוח איילון נאמנים רוכשת 40% מהייטק סוכנות לביטוח

החברה בוחנת השקעה בסוכנויות ביטוח נוספות; לסוכנות הייטק כ־20 אלף לקוחות והיא מהווה פלטפורמה דיגיטלית צומחת בשנים האחרונות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות הביטוח איילון נאמנים, חברה בת של איילון חברה לביטוח, ממשיכה להרחיב את פעילותה במגזר ההייטק ובפתרונות ביטוח דיגיטליים ורוכשת 40% ממניות הייטק סוכנות לביטוח. סוכנות הייטק מנוהלת על ידי י ירון בר-און ודני אברהם שהיו בעבר סמנכ"לים במבטח סימון. הסוכנות נבחרה על ידי מועדון הצרכנות הגדול הייטק-זון כספק מוצרי ביטוח מועדף ומוביל.

איילון נאמנים מנוהלת על ידי אסף אלמקיאס והיא אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בישראל עם כ-160 אלף לקוחות. הייטק סוכנות לביטוח פועלת מאז 2015 ומתמחה בפיתוח ושווק  פתרונות ביטוח דיגיטליים ייחודיים ומשרתת למעלה מ-20 אלף לקוחות ומאות מעסיקים. הסוכנות מקיימת שיתוף פעולה שיווקי אסטרטגי עם מועדון הלקוחות הייטק-זון המונה כיום למעלה מ-250 אלף חברים.

אסף אלמקיאס | צילום: אייל גזיאל

מנכ"ל איילון נאמנים, אסף אלמקיאס ברך על השלמת העסקה וציין כי: "האסטרטגיה של איילון נאמנים לשנים הקרובות קובעת שילוב של צמיחה אורגנית לצד רכישות ושיתופי פעולה עם סוכנויות ומיזמים. המנהלים המצויינים והמנוסים של הסוכנות יחד עם קהל הלקוחות הייחודי של הייטק-זון מהווים עבורנו פלטפורמה דיגיטלית עם פוטנציאל צמיחה משמעותי. נאמנים תעמיד את המעטפת התפעולית והטכנולוגית וכן את הכלים המתקדמים של החברה כתשתית להמשך הפיתוח והרחבת הפעילות בסוכנות הייטק״.

השקעות נוספות

עוד ציין כי "איילון נאמנים בוחנת בימים אלה השקעה בסוכנויות ביטוח נוספות וזאת כחלק מאסטרטגית קבוצת איילון ובמסגרת הרחבת פעילותנו בתחומי הביטוח הכללי”.

ירון בר-און, מנכ"ל משותף ומנהל העסקים של הייטק סוכנות לביטוח אמר כי "צירוף קבוצת איילון כשותפה אסטרטגית מסייע בהגשמת החזון העסקי והטכנולוגי של החברה.

״הייטק ביטוח, אשר מתמחה במתן שירותים להיטקיסטים, פועלת עם אוכלוסיית ייעד אינטליגנטית, מתוחכמת, שפתוחה לחדשנות ויודעת לבצע את הבחירות הנכונות בעצמה. הצלחנו לגייס בזמן קצר למעלה מ-20 אלף לקוחות ונמשיך לשאוף להיות הבחירה המועדפת להייטקיסטים, תוך מתן מעטפת שירותים,  פתרונות תחרותיים ומוצרים מתקדמים בכל תחומי הביטוח: חיים, בריאות, כללי וכמובן החיסכון הפנסיוני והפיננסי".  

מהייטק-זון נמסר: "הודות לשיתוף הפעולה האסטרטגי של המועדון עם הייטק סוכנות לביטוח, אנו מביאים לידי ביטוי את כוח הקנייה העצום של חברי המועדון ומספקים להם הצעות ערך אטרקטיביות במיוחד במשך שנים. אנו מברכים על המהלך האסטרטגי שמחזק את הסוכנות ובטוחים שהוא ישביח את יכולתה להיות הבחירה המועדפת של חברי המועדון והמעסיקים בתחומי הביטוח והפנסיה, ולהרחיב את מגוון הפתרונות והשירותים לעובדים ולמעסיקים".  

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email