סוכנות הביטוח "אליפים" ואיילון ביטוח השיקו סביבה דיגיטלית לחיתום והפקה

סביבת ההפקה הדיגיטלית של elifim.space הינה חלק מפיתוח המותאם ל־400 סוכני קבוצת אליפים, שיאפשר להם במהלך הרבעון הקרוב הפקה מיידית ממערכת ה־space למרבית חברות ביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכנות הביטוח אליפים, שבמסגרתה פועלים למעלה מ-400 סוכני ביטוח, השיקה במשותף עם חברת הביטוח איילון סביבה דיגיטלית חדשנית לחיתום ולהפקה מיידית של פוליסות בתחום הרכב. סביבת ההפקה משולבת במערכת elifim.space, המשמשת את כל סוכני הקבוצה.

מערכת elifim.space מאפשרת לכל סוכני קבוצת אליפים לקבל באופן מיידי השוואת מחירים בענפי הביטוח השונים: רכב, חובה, דירה, ביטוח חיים ובריאות. יתרונה של המערכת הינה האפשרות לשלב בהצעת המחיר, תנאים יעודיים לסוכני הקבוצה. מערכת ה- space מציעה לסוכני הקבוצה יישומים נבחרים נוספים לניהול לקוח, תקשורת וחתימה מרחוק, הצגת תיק הביטוח של הלקוח מתוך נתוני הר הביטוח, המסלקה הפנסיונית ועוד.

המערכת הוצגה על ידי מיטל אומיד, מסוכנות אליפים, במסגרת elifim.zoom, מערכת ההדרכה המקוונת של אליפים. ההדרכה התמקדה באפשרות של הסוכן לקצר תהליכים ולהקים ללקוח שלו פוליסה באופן מיידי לאחר שלב הציטוט. יתרונה של המערכת ביחס למערכות אחרות בענף, הינו האפשרות לשלב בהליך ההפקה את התנאים המיטביים של סוכני קבוצת אליפים.

עודד יערי, מנהל תחום ביטוח כללי בקבוצת אליפים, ציין כי העידן החדש שבו סוכן בקבוצת אליפים, יכול להקים פוליסה ישירות ממערכת ה-space, יביא לשיפור ולייעול העבודה במשרד הסוכן. בימים אלו אנו פועלים מול 5 חברות נוספות להטמעת יכולת הפקה ישירה וזה מצטרף ל-3 חברות שכבר פעילות במערכת. זו הזדמנות לסוכני אליפים ולסוכנים שמחפשים בית שיקדם אותם לפנות אלינו ולהצטרף להצלחה זו.

עודד בנימין, מנהל הכספים ומערכת ה-space, באליפים, ציין כי "חברות הביטוח חייבות לשים דגש טכנולוגי בסביבה הטבעית של הסוכן ולא רק בסביבת אתר האינטרנט שלהן. דווקא בעידן של תחרות חריפה, פיתוח ממשקים ישירים למערכות הסוכן ובכללן elifim.space יביא לחיזוק הקשר בין חברת הביטוח לסוכן וללקוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email