סוכנות וסוכנים יקרים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במשך כל ימות השנה טורחת לשכת סוכני ביטוח וראשיה על שיפור מעמדו ומצבו של סוכן הביטוח. על פעולותינו ומאבקינו למענכם אתם יכולים לקרוא מדי שבוע במגזין "ביטוח ופיננסים" הנשלח אליכם, ולעתים גם בכלי התקשורת האחרים.

פעילותנו מגוונת ונעה ממאבקים פוליטיים ודיונים מול ראשי הפיקוח על הביטוח וחברות הביטוח על חיזוק מעמד הסוכן, ועד לנקיטת צעדים וחתימת הסכמים עם גופים מסחריים שונים, שנועדו להקל על חיי היום-יום של סוכן הביטוח ולתת לו כלים שיאפשרו עבודה שוטפת וחלקה יותר מול הלקוחות ומול חברות הביטוח.

אנו משקיעים מאמץ רב בפעילות מול הרגולציה בענף, תוך שאנו רואים תפקיד חיוני ללשכה בתגובה לטיוטות ובהתאמתן לציבור הלקוחות ולפעילות הסוכנים בצורה הטובה ביותר, תוך שמירה על מעמדם של הסוכנים בכל הקשור לתהליכי העבודה מול החברות והלקוחות. הלשכה פועלת להצביע על כשלי שוק באמצעות מאמרים בעיתונות, פנייה לפוליטיקאים וימי עיון שאנו מקיימים או נוטלים בהם חלק.

כל זאת במטרה לייעל מוצרים קיימים, לבחון החלטות שניתנו בעבר ועוד. השבוע לקחנו פסק זמן כדי להביט לאחור ולהסתכל על ההישגים שרשמנו בשנה החולפת. את העיקריים שבהם ריכזנו במגזין זה. עיון במגזין יגלה לכם שחלקם יכולים לשמש עבורכם כלי בעבודתכם השוטפת. אוזננו תמיד כרויה לחברים. אנא פנו אלינו וכיתבו אילו נושאים דורשים שיפור ואילו שירותים נחוצים לכם ואנו נמשיך לקדם את מעמדו ומצבו של סוכן הביטוח גם בשנים הבאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email