סוכנות ליסוב: הטבות חדשות לחברי הלשכה

המעבר לביטוח סיעודי פרטי הוארך עד ה־ 14 בפברואר; אריאל ארז, מנהל סוכנות ליסוב: “בעקבות מאמצי הסוכנות, הפרמיה לא עלתה ב־ 2019“
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המבצע למעבר לביטוח סיעודי פרט, בתנאים משופרים לחברי הלשכה בחברת כלל, הוארך עד ה־14 בפברואר 2019 . לדברי סו"ב אריאל ארז, מנהל סוכנות ליסוב, המשרתת רק את חברי הלשכה, המועד המקורי למעבר הסתיים ב־15 בינואר, ובעקבות בקשה של חברי לשכה שלא הספיקו להצטרף, הוחלט על הארכה בחודש. “עד כה הצטרפו 221 סוכנים לביטוח הפרט. לא תהיה עוד הארכה”, מדגיש אריאל.

ארז | צילום: אייל גליה

בתחום ביטוח אחריות מקצועית לחברי הלשכה של חברת איילון, בוצעו מספר שיפורים משמעותיים. אריאל מפרט: “א. בעקבות מאמצי הסוכנות, הפרמיה לא עלתה ב־2019 ; ב. ביצענו הרחבות ללא תוספת פרמיה, ביניהן הכפלת גבול האחריות לתקופה, ביטוח צד ג’ בגין סיכוני סייבר, כיסוי לסוכן על הפניית לקוח למשכנתה/השקעות. הרבה סוכנים עוסקים בתחום הפיננסים ולא היה כיסוי להפניות אלו במסגרת ביטוח אחריות מקצועית; תוספת 50% פרמיה בלבד לבן משפחה בעל רישיון שמועסק בסוכנות. עד כה הם נאלצו לשלם פרמיה כפולה ובחודש ינואר האחרון בלבד, נוספו 80 פוליסות חדשות של ביטוח אחריות מקצועית”.

עוד לדבריו, בביטוח הבריאות הקולקטיבי של חברי הלשכה בהראל שופר סעיף התרופות בהתאמה אישית והכיסוי יהיה עד 200 אלף שקל. “בימים אלה אנו שוקדים על ביטוח קולקטיבי לתאונות אישיות עבור חברי הלשכה שנצא במכרז לגביו בקרוב מאוד”, מגלה ארז ומוסיף לסיום: “ברצוני להודות לסו”ב עוזי ארגמן, יו”ר דיריקטוריון ליסוב סוכנות לביטוח, וחברי דירקטריון הסוכנות, וגם לרענן שמחי, מנכ”ל הלשכה, על הפעילות המאומצת של כולם להשגת הטבות אלו למען הסוכנים”.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email