סוכנות צמרות תצרף את כל סוכניה ללשכה

הסוכנות משמשת כבית סוכן עבור למעלה מ־60 סוכנים; מנהלת הפיתוח העסקי בלשכה: מדובר בסוכנות איכותית
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"א. צמרות”, בית סוכן שיושבים בו למעלה מ־30 סוכנים ועוד למעלה מ־30 סוכנים עצמאיים חיצוניים, יצרף את כל סוכניו ללשכת סוכני ביטוח. כך הודיע סו”ב אשר רון, מנכ”ל צמרות, בכנס מקצועי של הסוכנות שהתקיים היום במלון קראון פלאזה בתל אביב ובו הופיעו בכירים מענף הביטוח והמשפטים. עוד אמר רון, כי צמרות עם הפנים לעתיד ומתכוונת להיות בית סוכן שייתן לסוכניו את כל הכלים ללא עלות – מקום, תפעול וכל מה שנדרש לו.

מאחורי הצטרפות סוכני צמרות (חלקם כבר חברי לשכה, אך הפעם מדובר בצירוף כל הסוכנים של צמרות) עומדת קרן מלאך, מנהלת הפיתוח העסקי בלשכה. מלאך עמלה בחודשים האחרונים לטובת צירוף הסוכנים, נפגשה אישית עם רבים מהם ועמדה בקשר רצוף בנושא עם מנכ”ל צמרות. עוד הוסיפה מלאך שזו זכות גדולה לצרף את סוכני צמרות ללשכה, משום שמדובר בסוכנות איכותית. היא גם הודתה על שיתוף הפעולה יוצא הדופן עם מנכ”ל צמרות אשר רון.

מימין: מלאך ורון | צילום: באדיבות המצולמים

אשר רון עצמו שיבח את הפעילות של מלאך והודיע מעל הבמה כי “בעקבות השיחות שלי עם קרן וביוזמתה, ובעקבות מה שקורה היום בענף הביטוח, קיבלתי החלטה לצרף את כל סוכני צמרות”. עוד אמר רון, כי כל סוכני צמרות מעניקים גיבוי מלא לנשיא הלשכה, סו”ב ליאור רוזנפלד, וכי הם סומכים על הלשכה בטיפולה מול הרשות ומול החברות בכול הסוגיות הנוגעות לסוכן הביטוח.

לדברי רון, נשיא הלשכה רוזנפלד נשא נאום שהביא לתשואות מצד הסוכנים; הוא הרגיע את סוכני צמרות כשסיפר להם על הפעילות שלו ושל הנהגת הלשכה בנושא ביטוחי הריסק. רוזנפלד הבטיח שהוא עושה כל מאמץ להקטין את תקופת החזרי העמלות על ביטולי פוליסות, משש שנים לשנתיים־שלוש. נשיא הלשכה אמר, כי בהתאם לתוצאות הפגישה שלו היום עם ד”ר משה ברקת, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, תחליט הלשכה על דרכים נוספות לשנות את החלטת הרשות בנושא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email