מתכוננים לרפורמה: סוכנים חדשים רבים ומשחק טריוויה מקצועי בסדנת בריאות של מחוז תל אביב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

משתתפים רבים, בהם סוכנים חברים חדשים בלשכה וסוכנים צעירים, הגיעו לסדנה שקיים מחוז תל אביב בשבוע שעבר. הסדנה עסקה בנושא ביטוחי בריאות והשינויים הצפויים עקב הרפורמה בביטוחים אלה. זו הייתה הסדנה הראשונה שארגנה נוגה עקל כיו"ר המחוז, תפקיד אליו נכנסה בתחילת החודש בעקבות הרוטציה עם קודמה, עמוס גואטה. הסדנה נערכה במכללה לביטוח ופיננסים של הלשכה בתל אביב וזו פעם ראשונה בה נערכת סדנה במכללה. אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה נשא דברי ברכה לעמוס גואטה על פעילות ענפה במשך השנתיים האחרונות ואיחל הצלחה לנוגה עקל.

נוגה עקל מספרת ש"הסדנה תוכננה עם אנשי ועדת הבריאות בקונספט אחר ושונה מסדנאות קודמות; כחלק מזה חולקו המשתתפים לקבוצות כשכל קבוצה ענתה על משחק טריוויה או שאלון מבחן בנושא הרפורמה בבריאות והפוליסה האחידה. חוויית השאלון האינטראקטיבי וסיעור המוחות הקבוצתי שגרם, הייתה אדירה. את משחק הטריוויה הקבוצתי ניהלה ביד רמה ורדה לבקוביץ', סגנית יו"ר וועדת הבריאות בלשכה".

במסגרת הסדנה יואל זיו, יו"ר וועדת הבריאות, הסביר על השינויים הצפויים בביטוח הבריאות  ועל הפוליסה האחידה. גבי נקיבלי, מומחה לסיעוד ויועץ הסיעוד של הלשכה, הסביר ונתן כלים לגבי השינויים העתידים בענף הביטוח הסיעודי. רני בנדר, מנכ"ל מרפאת מדיקיד, סיפר לנוכחים על אבחון מהיר לילדים. ד"ר יעקב כהן, רופא נשים בכיר, נשא הרצאה מרתקת על חידושים ברפואת נשים. עמי פלד, מורה אקדמאי בתחום החינוך גופני ומומחה לשיקום לב ריאה עניין את הנוכחים בהרצאה על "הסוד לאריכות ימים".

סדנת בריאות
מימין: נוגה עקל, ורדה לבקוביץ' ויואל זיו

נוגה עקל מסכמת כי "הסדנה נתנה כלים לסוכנים, ומיום הסדנה אני מקבלת אין ספור פידבקים חיוביים מהמשתתפים וכן פניות רבות מסוכנים שלא הספיקו להירשם לסדנה מכיוון שעצרנו ההרשמה".

בין המשתתפים הרבים בסדנה היה גם רון קשת, העומד בראש מיזם הפרישה בלשכה, אשר פירגן לנוגה עקל כשאמר ל"ביטוח ופיננסים": "עלי לציין לשבח את נוגה עקל שבנתה את הסדנה בצורה מעניינת, בה בלט המשחק של השאלון האינטראקטיבי. הכיתה הייתה מלאה עד אפס מקום, ואני בטוח שאם היה יותר מקום היו משתתפים רבים יותר. זה היה כנס יוצא דופן ומקצועי ולא עוד אחד מהכנסים שבהם באים מרצים נותנים הרצאה של חצי שעה והולכים".

סוכנת הביטוח מיכל שילה, סיפרה ש"זו הייתה סדנה מצוינת וממוקדת שנתנה לנו כלים וידע להתמודדות עם הרפורמות בתחומי הבריאות והסיעוד. משחק הטריוויה היה רעיון מעולה ומהנה, שהציף סוגיות בהן הסוכנים שולטים פחות, שוועדת הבריאות תדע להתמקד בהם בהמשך".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email