סוכנים מציינים לשבח אנשי חברות ביטוח מולם הם עובדים

והפעם, סו"ב ישראל בן נעים, בעלים של סוכנות על שמו בנתניה, משבח את חיים כהן, ראש צוות אלמנטרי אשכול מרכז בחברת הפניקס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ישראל: "חיים נותן מענה כל יום וכל היום לכל הבעיות בתחום האלמנטרי, החל ממיגונים בדירות יוקרה ובעסקים ובכלל בכל בעיות המיגון".

"ניתן להשיג אותו בנייד מ־7 בבוקר ועד 10 בלילה על מנת לקבל עצה ולדון כיצד לבטח ובאיזה תנאים", אומר בן נעים. "הוא נותן מענה גם עם מחלקת בקרת רכב ושותף לבעיות שיש למבוטחים עם עבר ביטוחי כשקיים חוסר או לקוחות שקיימים בחברה הרבה שנים. ואז דווקא בחידוש מופיעות 2 תביעות רכב, לא תמיד באשמתם. עם חיים, בתנאים מיוחדים, ניתן למצוא פתרון לחידוש ולא לאבד מבוטח שגם ככה יהיה לו קושי לבטח במקום אחר".

חיים כהן | צילום: יח"צ

בן נעים מוסיף: "חיים הוא הכתובת לתת פתרון לסוכן האלמנטרי. הוא עובד בשיתוף איתנו הרבה שנים ונותן לנו פתרון לשמר את המבוטחים בהרבה תחומים".

"חוץ ממנו, אני רוצה לנצל את הבמה ולהודות לכל הצוות באשכול שעושים הרבה למעננו ובכללם גם נטלי עוזר, סיגל, מיכל רביבו וליאת".

חיים כהן, מסר בתגובה: "במציאות של היום השירות הטוב והאישי של סוכן הביטוח הוא זה שעושה את ההבדל. אני רואה חשיבות עליונה לעבודה יעילה וזמינות גבוהה וזאת בהתאם לשינויים המתחוללים בענף. הצוות ואני מחויבים לשירות ומקצועיות תוך קידום צרכי הסוכן בדגש על סיוע מול כל ממשקי החברה".

קיבלתם שרות מיוחד מרפרנט או עובד חברת ביטוח ואתם רוצים לפרגן? שלחו אלינו למייל: [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email