סוכנים מציינים לשבח אנשי חברות הביטוח מולם הם עובדים

והפעם – סו"ב משה בן פורת, יו"ר סניף השרון בלשכת סוכני ביטוח, מציין לשבח את רועי שור עמי – מנהל פיתוח עסקי, מרחב מרכז, מערך העסקים בכלל ביטוח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בן פורת: "רועי שור עמי מחברת כלל הוא אחד המפקחים הטובים ביותר אותם פגשתי בעבודתי ב-25 השנים האחרונות. אדם רציני ומקצוען שיודע לשים קודם כל את הסוכן בראש מעייניו על מנת שהוא יהיה מסופק ומרוצה.

"רועי מגיע לפגישות שבועיות ויושב עם הסוכן ועם צוותו; הוא מדריך אותם על תוכניות חדשות ובודק הפקות. לאחר שהוא יוצא ממשרדי הסוכן הוא נפגש עם האגפים השונים בחברה לבדוק את סוגיות הגביה, חיתום, הפקה ואפילו תביעות.

רועי שור עמי | צילום: באדיבות המצולם

"המפקח הוא אחד האנשים החשובים ביותר בעבודתו של סוכן ביטוח מול חברת הביטוח. למעשה, תפקידו העיקרי של המפקח זה להיות מפקח רכישה, כי התפקיד שלו זה לעודד את הרכישה של המוצרים של אותה חברה בה הוא עובד.

"יחד עם זאת, מפקח טוב הוא אחד שיודע לטפל בבעיות של הסוכן שלא קשורות רק לעניין הרכישה וזה מה שמבדיל בין מפקח שעושה את עבודתו בצורה טובה לבין מפקח שעושה אותה בצורה מצוינת. אשרי החברה המעסיקה את רועי שור עמי ואשרי הסוכנים שמטופלים על ידיו".

שור עמי: "סוכני הביטוח של כלל הם הכוח המוביל של החברה. תפקידי כמפקח הוא ללוות אותם ולדאוג שהממשק שלהם עם החברה יהיה הטוב ביותר – מדויק, מקצועי ואיכותי. החשיבות שאנו רואים בתפקיד הסוכנות והסוכנים תמשיך לבוא לידי ביטוי באיכות השירות שהם מקבלים מחברי לעבודה וממני".

קיבלתם שרות מיוחד מרפרנט או עובד חברת ביטוח ואתם רוצים לפרגן? שלחו אלינו למייל: [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email