סוכנים מציינים לשבח את אנשי חברות הביטוח מולם הם עובדים

והפעם – סו"ב יאיר סולומון, מסוכנות בירן בבת-ים, מפרגן לחוליית ביטוח חיים מחוז מרכז במגדל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"כל הצוות בחוליה שבראשות מורל וקנין הוא מדהים; אני עובד עם הרבה חברות, אבל השירות שאני מקבל מהחוליה הזאת הוא הטוב מכולם – מענה בתוך 24 שעות, יעילות ויחס נעים. במיוחד אני רוצה לציין לשבח שתי רפרנטיות מדהימות בחוליה: שרי שפירא, שקודמה כבר, וטלי הורוביץ, המחליפה שלה בחוליה.

אני מקבל מהם שירות מצוין מגיע להם פירגון גדול", אומר סולומון. "זו חוליה שכוללת עובדות עם המון רצון לסייע במהירות האפשרית; גם אם הרפרנטית שלי לא נמצאת אז אחת אחרת תמיד מוכנה לעזור. תמיד בחיוך ותמיד בשרותיות הכי גבוהה שיש. זה מתחיל מראש הצוות, ראש החוליה ועד לשאר הרפרנטיות. חלקן אפילו מתקשרות אליי בימי שישי כשהן צריכות הבהרות לגביי דברים שבקשתי, ואפילו אם הן עובדות מהבית".

מורל וקנין | צילום: באדיבות מגדל

מורל וקנין ממגדל מגיבה: "אנחנו שמחים על הבחירה בנו כחוליה מובילה בשירות מטעם סוכני הבטוח. אנחנו במגדל משתדלים תמיד לראות לנגד עינינו את טובת הסוכן כלקוח מוביל במערכת, ומשתדלים ככל שניתן לתת לו חווית שירות נעימה וטובה המבוססת על יחס אישי קרוב ומשמעותי.

"היחס בין חברי החוליה והקשר האישי הוא המפתח להצלחה. זאת יחד עם שיתוף הפעולה, הנכונות והעזרה ההדדית שבאים לידי ביטוי במתן השירות לסוכנים. אנו מאמינים שלתת שרות זאת זכות. "החוליה שלנו מורכבת מעשר מנהלות ומנהל תיק, שכל אחת ואחד, לחוד וביחד, יוצרים את חווית השירות שמקבל הסוכן. עובדי החוליה הם שרה הס, אינה ריבקוב, נאטליה גולדשטיין, יפית רום, לילך ליבמן, ליה מיכאלוב, אלשן לבייב, ליאת שוקר, טלי הורוביץ וחן ספקטור.

"כל חברי החוליה הם עובדים ועובדות מהשורה הראשונה בעלי תודעת שרות מצוינת, מקצועיים, בעלי יוזמה, מסורים, חדורי מוטיבציה ורצון להצליח, וזה המתכון שהביא להישגים המצוינים והשרות המעולה. שרות זה מקצוע ואנחנו מקצוענים".

קיבלתם שרות מיוחד מרפרנט או עובד חברת ביטוח ואתם רוצים לפרגן? שלחו אלינו למייל: [email protected]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email