סוכנים מציינים לשבח עובדי חברות ביטוח מולם הם עובדים

והפעם סו"ב מעיין משיח מפרגנת לאלי גוזלן, מנהל תיק בשירות מרחב מרכז במגדל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סו"ב מעיין משיח: "אלי גוזלן הוא מנהל תיק שלי במגדל, זה שדואג לכל מה שצריך בשבילי ועבור לקוחותיי.

"השירות שאני מקבלת מאלי הינו שירות יעיל, מהיר ומיוחד ואינו ברור מאליו. הוא זמין עבורי בכל זמן ובכל שאלה, לעיתים כשיש ספק אינו מתעצל ובודק בצורה יסודית על מנת למסור תשובות מדויקות, יודע 'להגדיל ראש' וכשצריך הוא יודע לקחת אחריות וכל זה בכפוף לנהלי החברה ולרגולציה המרחפת מעל ראשנו.

מעיין משיח | צילום: באדיבות המצולמת

"בתקופת העבודה שלי איתו הספקנו להכיר אחד את השניה. הוא יודע להכיל ואף לזהות התנהגויות 'חריגות' כמו מתי אני נלהבת יתר על המידה, ומתי זה ממש דחוף עד בלתי סובל דיחוי.

"אני חושבת שמעבר למוצרים הטובים שיש לחברת הביטוח, לנותני השירותים יש תפקיד נכבד. החבילה הזו של מוצרים, שירות ותפעול הם חלק בלתי נפרד מהחבילה שמספק לך היצרן, ובמקרה שלי זכיתי לטוב ביותר. מנהל התיק הוא איש מפתח בעשייתי, לא פחות חשוב ממפקח.

"בהזדמנות זאת, אני רוצה להגיד תודה גם לאסנת בן ישי, ראש החוליה, לאבירם בר לב, ראש הצוות, זה שמוביל את אותם בצורה הכי מקצועית ויעילה, שמאפשר להם לתת שירות ולהיות שם עבורנו הסוכנים. לחברת מגדל ולעומדים בראשה שהשכילו לשמוע את קול הסוכנים, לבצע שינויים ולהתייעל. אין ספק שחל שיפור מבורך במגדל".

אלי גוזלן בתגובה: "כבר ארבע שנים אני משמש כמנהל תיק בשירות מרחב מרכז של מגדל. אני מגיע כל בוקר עם אנרגיות חיוביות. בכל יום אני משתדל לראות קודם כל ולפני הכל את טובת הסוכן, אני משתדל לתת לו את חווית השירות הטובה ביותר שניתן לתת, ביחס אדיב עם המון סבלנות ורצון לעזור.

אלי גוזלן | צילם: באדיבות מגדל

"אני שמח על בחירתי כמנהל תיק מוביל בשירות במרחב מרכז. יחד עם חבריי לחוליה בראשות אסנת בן ישי אנו עוזרים אחד לשנייה, כדי שכל הסוכנים בחולייתנו יקבלנו את השירות הטוב ביותר.

"חבריי לחוליה הם יוליה בזרוב, הדס שרעבי, יסכה אלול, יונית דדוש, תמי מורצקי, יעל אברמוביץ ותהילה צברי. כל אחד ואחת מנהל תיק מהשורה הראשונה ובעל תודעת שרות מצוינת.

"שיתוף פעולה ועזרה הדדית זה המפתח – הסוכנים הם גם הלקוח וגם השותף מבחינתנו, והתפקיד שלנו הוא לתת את השירות הכי מקצועי ואדיב ואנחנו נהנים מזה. אני מודה מקרב לב על הבחירה בי. אני מאמין שלתת שרות זה זכות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email