סוכני איילון יוכלו להעניק לחברות ותאגידים הלוואות בהיקף 10 מיליון שקל ומעלה

הסדר האשראי של איילון לא יעמיס על האובליגו של העסק; בכנס סוכנים שתקיים החברה בשבוע הבא יוצג סל המוצרים הכולל של איילון בתחום האשראי
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

חברת הביטוח איילון ממשיכה לחדש ולשדרג את המוצרים והשירותים שהיא מעניקה ללקוחות והכלים שהיא מספקת לסוכני הביטוח של החברה על מנת להבטיח להם יתרון יחסי וערך מוסף ייחודי. במסגרת זו, השלימה איילון עבודת מטה נרחבת בתחום האשראי העסקי וכבר החל מהשבוע הבא יוכלו סוכני איילון להסדיר ללקוחותיהם אשראי בהיקף 10 מיליון שקל ומעלה.

מנכ"ל איילון, אריק יוגב, מסר כי הצוות מקצועי, בראשותה של מנהלת ההשקעות של איילון, רונה יוסף, השלים את ההיערכות ויאפשר לסוכנים להסדיר אשראי לעסקים בהתאמה מלאה לצרכי לקוחותיהם ומבלי להעמיס על האובליגו של העסק.

יוגב. הצוות השלים את ההיערכות | צילום: אייל גזיאל

רונה יוסף מבהירה כי האשראי יוענק כנגד בטחונות וערבות אישית לחברות שמחזור המכירות השנתי שלהן עולה על 20 מיליון שקל ושיוכלו להציג רקורד אשראי חיובי לפחות בשלוש שנות הפעילות האחרונות.

בכנס סוכנים ייעודי לתחום האשראי שתקיים איילון בשבוע הבא, יוצג סל המוצרים הכולל של איילון בתחום האשראי העסקי ובכלל זה; מימון, ערבויות, ביטוחים ועוד, והכל בתנאים תחרותיים וביעילות מרבית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email