סוכני אילת על המפה – הנהגת הלשכה נסעה להיפגש עם סוכני העיר

נשיא הלשכה: "בכוונתנו להעניק לסוכני העיר את כל הכלים להם זכאים הסוכנים בכל הארץ"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

באילת פועלים ומתגוררים 16 סוכני ביטוח העוסקים בכל ענפי הביטוח. המרחק של העיר ממרכז הארץ וממוקד קבלת ההחלטות בלשכה, נדון לא פעם בפורומים שונים בלשכה.

הפעם החליטה הנהגת הלשכה לרדת דרומה לאילת כדי לפגוש שם את סוכני העיר למפגש מקצועי. נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד, סיפר כי "הצהרנו לפני תחילת הקדנציה שאין כל סיבה שסוכני אילת ירגישו שהם 'ילדים חורגים'. בכוונתנו להעניק לסוכני העיר את כל הכלים להם זכאים הסוכנים בכל הארץ. אנחנו בוחנים דרכים מהירות להנגיש את הסוכנים באילת לכנסים שיתקיימו במרכז".

מפגש הנהגת הלשכה והסוכנים באילת

יש לציין, כי בהתאם להצהרתו, עם כניסתו לתפקיד ביקש רוזנפלד לתאם ארבע הדרכות ומפגשים שונים באילת בכל שנה. נשיא הלשכה ומנכ"ל הלשכה אף ערכו פגישת עבודה עם ראש שלוחת אילת של אוניברסיטת בן גוריון במטרה לבחון שיתוף פעולה עם המכללה לפיננסים וביטוח בע"מ, במטרה לייצר כוח עבודה חדש לתחום הביטוח בדרום.

ביום חמישי ה-1 לפברואר זכו סוכני העיר להרצאות מפי עו"ד עדי בן אברהם היועץ המשפטי ללשכה; סו"ב מיקי נוימן, יו"ר הוועדה הפנסיונית; סו"ב ישראל גרטי יו"ר הוועדה האלמנטארית; רענן שמחי מנכ"ל הלשכה ולשיחת "בינינו לבין עצמנו" עם נשיא הלשכה.

בעקבות המפגש המיוחד, אמר סו"ב יעקב גולדשלגר: "מאוד התרשמתי מהמפגש, וכך גם בני, סו"ב מאי גולדשלגר, שהוא דור המשך וזו הייתה פגישה ראשונה שלו עם הלשכה. למען האמת, הופתעתי ממהירות התגובה וקיום ההבטחה של ליאור לקיים פגישות באילת. חשבתי שזו הבטחת בחירות שלא תתממש. אבל הופתעתי לטובה, ויתרה מכך, המפגש היה פורה ותרם הן להרחבת הידע ולגיבוש של סוכני אילת והן להבנה שלשכת סוכני ביטוח חשובה לנו הסוכנים. כל הכבוד".

גם סו"ב מיקי חכם ציינה לטובה את המפגש: "ראשית אציין בתודה את הכוונה להעלות את סוכני אילת על המפה. במיוחד אכיר תודה לסגל המכו־ בד והמלומד: ליאור, רענן, עדי, ישראל, מיקי, שי וקרן, שכיבדונו בנוכחותם ותרמו רבות להעשרת הידע המקצועי שלנו. כן אציין בברכה את כל סוכני אילת שנענו להזמנה והגיעו למפגש. זאת המגמה הנדרשת – שכולנו נתמקצע במיטב הידע והשרות לטובת מבוטחינו – הקהל באילת – וזאת מתוך כוונה להעניק לתושבים את הידיעה שסוכני אילת עובדים מתוך כבוד הדדי ומקצועי למענם, לביטחונם ובגובה העיניים. תודה ובהצלחה”.

סו"ב אודי חרמוני מסר בעקבות המפגש: "יום העיון שנערך לנו, סוכני הביטוח האילתיים, ביזמתו של ליאור רוזנפלד, היה מעניין מאוד, חשוב מאוד ואף התקיים בעירנו באילת. על כך אני מבקש לברך את ליאור בכה לחי. זו סנונית ראשונה שאני מקווה שתהייה סימן לבאות".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email