סוכני ביטוח מתלוננים על קשיים בפעילות מול המסלקה הפנסיונית

לדברי הסוכנים, מוקד השירות אינו נגיש, והמידע חלקי. המסלקה: יש עומס עקב קליטת סוכנים שאיחרו להצטרף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכני ביטוח רבים מתלוננים על כך שהפעילות שלהם מול המסלקה הפנסיונית, שהפכה לחובה מה־1 בדצמבר, נתקלת בקשיים עקב תפקודה הלקוי.

לטענת הסוכנים, מידע שהם מבקשים מהמסלקה מגיע לאחר יותר משלושה ימים, בניגוד להתחייבות המסלקה, וחלק מהמידע שמגיע אינו מלא. עוד הם טוענים, כי מוקד השירות של המסלקה אינו נגיש וגם כאשר סוכנים משאירים הודעה במוקד, לא חוזרים אליהם.וכני ביטוח רבים מתלוננים על כך שהפעילות שלהם מול המסלקה הפנסיונית, שהפכה לחובה מה־1 בדצמבר, נתקלת בקשיים עקב תפקודה הלקוי.

 

הלשכה פנתה לפיקוח בבקשה לדחות את חובת ההתקשרות של הסוכנים עם המסלקה | צילום: fotolia
הלשכה פנתה לפיקוח בבקשה לדחות את חובת ההתקשרות של הסוכנים עם המסלקה | צילום: fotolia

 

לדברי יובל ארנון, יו”ר הוועדה הפנסיונית בלשכת סוכני הביטוח, לאור הכשלים בתפקוד המסלקה, הוא פנה לפיקוח על הביטוח בבקשה לדחות את חובת ההתקשרות של סוכני הביטוח עם המסלקה הפנסיונית עד שתוכל לעמוד בעומס. “למרות הפניות שלנו מזה כשלושה שבועות, לא קיבלנו עדיין כל תשובה מהפיקוח על הביטוח”, אמר ארנון ל”ביטוח ופיננסים”.

מהמסלקה הפנסיונית נמסר בתגובה: "בסמוך לתחילת חודש לנובמבר, נתקבלו פניות רבות להצטרפות מקרב סוכני ביטוח אשר טרם הצטרפו למסלקה. פניות אלה יצרו עומסים על מוקד שירות הלקוחות והאטו את קבלת המענה למצטרפים החדשים. לאורך חודש נובמבר ואף בימים אלו, עדין מגיעות למסלקה עשרות בקשות הצטרפות ביום. אנו פועלים בעדיפות גבוה להשלמת קליטתם של אותם סוכנים. מבחינת תפקוד המסלקה, ניתן לומר כיום בבירור כי היא פועלת כסדרה, וחוסרים במענה (ככל שישנם) אינם מהותיים ומהווים אחוז זעום מהפעילות. נכון להיום מטפלת המסלקה בכ־3,000 עד 4,000 בקשות מידע ביום והיקף המענה תוך שלושה ימי עסקים עומד על כ־99.9%. אנו פועלים על מנת לתת שירות, לכל הלקוחות, בסטנדרט אותו הם מורגלים לקבל מאתנו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email