”סוכני ביטוח שנוסעים כל שנה לכנסי MDRT הם המצליחים ביותר בעולם הביטוח“

30 חברי MDRT ישראל ישתתפו בכנס ה-MDRT העולמי שיתקיים בשבוע הבא בניו אורלינס
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

30 חברי MDRT ישראלים ייצאו בשבוע הבא לכנס MDRT השנתי, שיתקיים השנה בניו אורלינס, מה-14 ועד ה-17 ביוני. לדברי יו“ר MDRT ישראל יוסי מנור, "ניו אורלינס עדיין מצויה בהליך התחדשות לאחר הסופה קתרינה, ויש בה מרכז קונגרסים נפלא“.

כ-6,000 סוכנים מרחבי העולם משתתפים במה שנחשב לאחד הכנסים המקצועיים הטובים בתחום. ”הכנס מתרכז בנושאי מקצוענות, מוטיבציה, מכירות, ניהול משרד וניהול אישי“, מסביר מנור. ”ישנו פוקוס גדול על נושאים מקצועיים ממוקדים, וכל סוכן יכול לבחור את מה שמעניין אותו. ה-MDRT אף דוגל בהקדשת זמן לעצמך ולמשפחה. התפישה היא שכדי שתוכל לתת ללקוחות את המרב, אתה צריך להיות מחויב גם למשפחה ולעצמך. תשקיע בעצמך – חופשה, מנוחה ותחביבים – כי אי אפשר כל הזמן גם לעבוד.

”האנשים שמגיעים לכנס מעוניינים להתחבר עם סוכנים מכל העולם, לראות איך עובד הענף במקומות שונים בעולם, ואיך אפשר להשתפר בתחום הביטוח, הפיננסים והפנסיה. בכנס יש מרצים ידועים מכל העולם, שמדברים על מוטיבציה אישית בהרצאות הכלליות, והרבה סיפורים אישיים על הדרך לפסגת ההצלחה. דוברים מכל העולם מגיעים להרצות ולספר על הישגיהם. אחד הדברים החשובים הוא תרומה לקהילה, וגם על הנושא הזה מדברים“.

נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, שהוזמן כאורח כבוד, ישתתף השנה בכנס, ויו“ר ועדת מחוזות וסניפים אריק ורדי יישא את דגל ישראל במצעד הדגלים. לדברי מנור, ”ב-MDRT חברות 67 מדינות, וישראל נמצאת במקום העשירי, מבחינת כמות החברים. אני קורא לכל מי שרוצה להיות מקצוען – תצטרפו ל-MDRT“.

כדי להצטרף ל-MDRT נדרש הסוכן לעמוד בסטנדרטים הדרושים למכירות. ”ישנם שלושה דירוגים של הישגי מכירות לחברים“, מסביר מנור. ”בכל שנה אתה צריך להוכיח את עצמך מחדש. ה-MDRT מצא שסוכני ביטוח שנוסעים כל שנה לכנסים הם המצליחים ביותר בעולם הביטוח“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email