סוכני דלתא מצטרפים ללשכה

במרץ הצטרפו עוד 40 סוכנים חדשים ומספר חברי הלשכה נושק כבר ל־4,900; רוזנפלד: "שמח שסוכנים צעירים, דעתנים ומקצועיים מכירים בערך המוסף שנותנת הלשכה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בעקבות פגישה עם נשיא הלשכה סו"ב ליאור רוזנפלד וקרן מלאך, מנהלת הפיתוח העסקי בלשכה, הודיעו כל סוכני "דלתא – בית לתכנון פיננסי" על הצטרפותם ללשכה.

את דלתא מנהלים במשותף סוכני הביטוח אייל שוורץ וליאור לוזון, שהינם בעלי ניסיון של עשרות שנים בשוק ההון והביטוח בישראל. לאחר שסיימו את תפקידם האחרון באקסלנס נשואה, ייסדו אייל וליאור את דלתא – בית לתכנון פיננסי, במטרה ליישם את שיטות העבודה המתקדמות והמתודולוגיות שפיתחו בתקופת עבודתם באקסלנס, תוך מתן אפשרות ללקוח לקבל את הפתרונות המתאימים לו ביותר.

רוזנפלד ומלאך עם אנשי דלתא | צילום באדיבות הלשכה
רוזנפלד ומלאך עם אנשי דלתא | צילום באדיבות הלשכה

יצאו מחוזקים

לדברי רוזנפלד: "אני שמח שסוכנים צעירים, דעתנים ומקצועיים מכירים בערך המוסף שנותנת לשכת סוכני ביטוח ומצטרפים להצלחה. שמחתי להגיע ולפגוש את דור העתיד של הענף והוא בהחלט איכותי".

על צירוף סוכני דלתא עמלה ויזמה קרן מלאך, שאמרה: "מדובר בסוכנים צעירים ואיכותיים, שלא היו חברי לשכה, למעט ראשי הסוכנות. מאוד נהנינו מהמפגש; אירחו אותנו ברוחב יד בכיבוד עשיר ואווירה נהדרת. ישבנו עם הסוכנים בשולחן עגול במשרדי החברה במשך כשלוש שעות. נשיא הלשכה ריתק אותם בשיחה חופשית בנושאים שונים בהם מטפלת הלשכה.

הנשיא ענה לשאלות הסוכנים והרחיב בנושאים שעניינו אותם. בעקבות המפגש הם יצאו מאוד מחוזקים וכולם החליטו להצטרף, כשחלקם כבר הצטרפו באופן מעשי במהלך הימים האחרונים. מדובר בסוכנות מאוד איכותית ואני מאוד שמחה שסוכניה הצטרפו ללשכה".

לדברי קרן מלאך, בחודש מרץ האחרון הצטרפו עוד כ־40 סוכנים, ויחד עם סוכני דלתא נושק מספר חברי הלשכה כבר ל־4,900. ליאור לוזון, מנכ"ל משותף של דלתא – בית לתכנון פיננסי, אמר ל"ביטוח ופיננסים", כי "לפני המפגש עם נשיא הלשכה, היינו די סקפטיים. ליאור רוזנפלד הסביר על פעילויות הלשכה, את המאבקים מול החברות ומול רשות שוק ההון והתרשמנו שמדובר במנהיג אמיתי. בעקבות המפגש החליטו כל הסוכנים פה אחד להצטרף ללשכת סוכני ביטוח; הם הבינו שהם לעולם לא יוכלו להשיג כסוכנים בודדים את מה שהלשכה יכולה להשיג עבורם, כארגון מקצועי מייצג שיש לו מעמד חשוב מול חברות הביטוח ומול הרגולציה והממשל. הבנו שככל שיצטרפו יותר סוכנים ללשכה, ככה תהיה לשכה חזקה יותר שתשיג יותר הישגים עבור חבריה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email