"סוכני הביטוח הם עמודי התווך של הענף, אין להם תחליף"

בית הסוכן מטאור סיכם שנת פעילות ראשונה באירוע מיוחד בהשתתפות בכירי הענף. בין המשתתפים שנשאו דברים באירוע: נשיא הלשכה ומנכ"ל מנורה מבטחים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

באירוע יוקרתי סיכמו סוכני ומנהלי בית הסוכן "מטאור", מקבוצת מנורה מבטחים, את שנת 2021 ביומיים חווייתיים במלון איילנד בנתניה.

שנת 2021 היא השנה העסקית המלאה הראשונה של מטאור, לאחר שבית הסוכן הוקם בנובמבר 2020, מה שהקנה לכנס אווירה חגיגית. בכנס השתתפו 48 סוכנות וסוכני מטאור, מפקחי החברות ובכירי ענף הביטוח, הפנסיה והפיננסים.

סוכני מטאור. צילום: יוסי שפע

יהודה בן אסייג, מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח, ריגש את הנוכחים כשהדגיש את האמון שלו כמנכ"ל בסוכני הביטוח, כערוץ שיווק עיקרי וחשוב בענף.

שלמה אייזיק, נשיא לשכת סוכני הביטוח, בירך את סוכני מטאור ופרט את חזונו ותוכניותיו כנשיא הלשכה. ניכר היה שדבריו התקבלו בהתרגשות ובאהדה בקרב סוכני מטאור.

בית סוכן מקצועי

"אחרי שנת הקמה מאתגרת אפשר לומר בביטחון – מטאור הוא בית הסוכן הצומח ביותר בשנת 2021, אמר אורון מכלוף, מנכ"ל מטאור. "שמנו לעצמנו יעדים ברורים, הן כמותיים והן איכותיים, ולצד הצמיחה, אני כנראה לא אקח סיכון גדול מדי אם אומר גם שמטאור הנו בית הסוכן המקצועי בענף.

"יחד עם המטאורים וחברות הביטוח ובתי ההשקעות, יצרנו קהילה מיוחדת ומגובשת, ואני גאה בכך. אנו נמשיך את תנופת הצמיחה גם בשנה הקרובה ונמשיך לשבור שיאים חדשים".

צליל אלקיים, סמנכ"ל מקצועי, הוסיפה כי "הגינו את מטאור עם 'צאו לשתות בירה' בסיומו של סגר הקורונה הראשון, ויצאנו לדרך על סיפו של גל הקורונה השלישי – אין ספק שזו הייתה שנה מאתגרת. זו זכות גדולה עבורי להיות שותפה בהקמתו של בית אמיתי לסוכני הביטוח, הפנסיה והפיננסים, וזו זכות גדולה יותר לעשות זאת לצידם של סוכני מטאור.

"אני יכולה לומר בנחרצות – סוכני הביטוח הם עמודי התווך של הענף, אין תחליף לסוכן הביטוח וזו משרת האמון החשובה ביותר במשק ואנו גאים להיות שותפים בשליחות זו".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email