סוכני הביטוח יוכלו לשווק מוצר המתריע בסלולרי על גניבת הרכב ומסייע באיתורו

את המוצר החדש ניתן לשווק באמצעות פלטפורמת המרקטפרו. התקנת המכשיר לא תחייב את בעל הרכב בביטוח מקיף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מערכת FINDME של חברת מוב פרוטקט, המשלבת אפליקציה עם מכשיר המותקן ברכב, נועדה למגן את הרכב מפני גניבה וגם לסייע באיתורו. השליטה על הרכב היא לא רק לגבי רכב בודד. FINDME מקנה אפשרות של שליטה בצי רכבים בו זמנית, כולל יכולת צפייה ואיתור בהיסטוריית הנסיעה, המהירות, החניות ושעות העבודה של המנוע, עד שלושה חודשים לאחור.

עוד נמסר מהחברה, כי אחת הפעולות של המוצר נועדה להתריע מפני גניבה בשלב הראשוני: בכל נגיעה חשודה בכלי הרכב תתקבל התרעה בסלולרי – "שים לב! נוגעים בי". פעולה נוספת של המכשיר שמטרתה לסכל גניבה היא זיהוי ניתוק מצבר. המכשיר מזהה ניתוק חשוד של מצבר הרכב או מקור המתח ושליחת התראה. המערכת תישאר פעילה למשך 6 שעות נוספות בזכות סוללה פנימית הנטענת בזמן נסיעה בלבד.

ניתן לאתר את כלי הרכב ישירות מהמכשיר הסלולרי בכל רגע נתון

תכונות נוספות של המוצר:
– כיבוי מנוע: כיבוי מנוע בכל רגע נתון ישירות מהסלולרי.
– איתור בזמן אמת: ניתן לאתר את כלי הרכב ישירות מהמכשיר הסלולרי בכל רגע נתון וללא הגבלת כמות בקשות האיתור (ייחודי ל־FINDME אניוור).
– התרעת מהירות: ברגע שהכלי עובר את המהירות שתקבעו, תתקבל התרעה בסלולרי.
– התרעת גדר וירטואלית: ברגע שהכלי עוזב או יוצא מאזור מוגדר מראש, תתקבל התרעה בסלולרי.
– לחצן מצוקה: לחצן מובנה לשליחת אות מצוקה עם מיקום מדויק לשני מכשירים סלולריים.
– האזנה: ניתן לחייג ליחידת הקצה (בכלי הרכב) ולהאזין בטווח של 5 מטרים מסביבו.
– התראת מצבר חלש: יחידת הקצה מזהה כאשר המצבר חלש ושולחת התראה.

התקנת FINDME מתבצעת בבית הלקוח וכוללת אחריות לשנתיים. האפליקציה מגיעה בשלב הזה בגרסה עברית ואנגלית לבחירה בסלולרי או במחשב.

ישווק באמצעות מרקטפרו

את FINDME יוכלו סוכני הביטוח לשווק ללקוחותיהם באמצעות פלטפורמת המרקטפרו. לדברי אלי נוה, מבעלי מוב פרוטקט ויו"ר החברה: "סוכנים שממליצים על המוצר מקבלים עמלת סוכן מאוד גבוהה. הם מוכרים ללקוחות שלהם מוצר אמין מאוד. מבחינת הלקוח ההתקנה היא מאוד מהירה – בתוך 5־7 ימים", מציין נוה ומוסיף: "מה שמייחד את המוצר זה שליטה עצמאית על הרכב מהסמארטפון. זה לא משנה אם זה רכב חדש או ישן וזה לא משנה אם יש לו ביטוח מקיף או לא. כדי לתת ללקוח את השליטה ברכב, לא נחייב אותו בביטוח מקיף כמו שמחייבות חברות הביטוח".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email