סוכני הביטוח יחלו לשווק את מערכת איתוראן SAFETY במסגרת המרקטפרו

המערכת תנטר ותציג את אופי הנהיגה בזמן אמת ותהווה חיזוק משמעותי למאבק המתמשך בתאונות הדרכים. היא צפויה לסייע בהפחתה משמעותית בשיעור תאונות הדרכים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המאבק בתאונות הדרכים מקבל חיזוק משמעותי, כאשר סוכני הביטוח יתחילו לשווק את מערכת ניטור הנהיגה SAFETY מבית איתוראן, וזאת במסגרת פלטפורמת ה"מרקטפרו".

בשנת 2010 החלה איתוראן להתקין את איתוראן SAFETY ברכבי צה"ל, ובשנים שלאחר מכן נרשמה ירידה של עשרות אחוזים בשיעור התאונות וההתהפכויות בצה"ל. כתוצאה מכך גם נרשמה ירידה של כ־%50 במספר ההרוגים בתאונות דרכים בצה"ל.

כמו כן, חיילים אשר נוהגים באופן רגוע ובטוח יותר, מבזבזים פחות דלק במהלך הנסיעות. מנתוני צה"ל עולה כי תצרוכת הדלק ירדה בצה"ל ב-17% מאז הותקנה המערכת, חיסכון של מאות אלפי שקלים מדי שנה.

מערכת ניטור הנהיגה מציגה בזמן אמת את אופי הנהיגה. היא מציפה נתונים אודות מהירות הנהיגה, עצירות ותאוצות פתאומיות, עקיפות מסוכנות ופניות חדות. את הנתונים שנאספו בעת הנהיגה אפשר לקבל בהודעות הנשלחות באופן אוטומטי לנהג או להוריו עם מדובר בנהג צעיר, וכן באמצעות אפליקציה ייחודית המשקפת את התנהגות הנהג.

עבור צעירים הנמצאים בתחילת דרכם כנהגים, יכולה המערכת לספק סקירה מפורטת של הנסיעות האחרונות, באמצעותה אפשר להפיק לקחים שישפרו את נהיגתם. בנוסף, יכולים הוריו של הנהג הצעיר להגדיר מהירות נסיעה מסוימת, כאשר אם בנם או בתם יעברו אותה, יקבלו ההורים התראה על כך בהודעה לטלפון הנייד שלהם. מערכת ניטור הנהיגה מאפשר לחברות הביטוח לזהות את הסיכון הביטוחי של הנהגים, ולתמחר בהתאם את הפרמיות. מהנתונים שנאספו עד כה עולה בין היתר כי נהגים בעלי ציון 60 ומטה מעורבים בתאונות ב־60% יותר מאשר נהגים בעלי ציון 80 ומעלה.

את המערכת, המעודדת את הנהג לסגל אופי נהיגה רגוע ובטוח יותר, יכולים לשווק מעתה סוכני ביטוח שיצטרפו למערכת המרקטרפו. עד לאחרונה שווקה איתוראן SAFETY רק למבוטחים של חברה אחת, AIG, אך בשל הצטרפותה של איתוראן למרקטרפו יוכלו הסוכנים להציעה ללקוחותיהם ללא תלות בזהות החברה בה הם מבוטחים.

כמו כן, סוכנים שיצטרפו למערכת המרקטרפו יוכלו להציע ללקוחותיהם את מערכת ההתרעה המתקדמת CM107 של חברת AWACS, המספקת מלבד התראה על גבי מסך ה־LED החדשני בעולם גם התראות קוליות במערכת שמע מתקדמת. מערכת ההתראה מוצעת במחיר בלעדי באמצעות פלטפורמת המרקטפרו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email