סוכני הכשרה המצטיינים ביקרו בלויד'ס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עשרות סוכני ביטוח ופיננסים, שנבחרו כסוכנים המצטיינים מטעם הכשרה לשנת 2018, השתתפו בכנס מושקע בן 3 ימים בלונדון, אשר ארגנה עבורם הכשרה חברה לביטוח. הכנס כלל את הצגת החזון ואת האסטרטגיה של החברה לשנה, סיור בלויד'ס וצפייה במשחק כדורגל.

שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח: "הכנס היווה הזדמנות מצוינת לחשוף בפני הסוכנים, השותפים שלנו לדרך, את חזון החברה לשנה הקרובה ולהודות להם על שיתוף הפעולה המדהים בינינו ובינם. מטרת הכנס הייתה, בין היתר, גם להציג בפניהם את המטרות שלנו לשנה הזו וגם להודות להם על האמון והלויאליות שהם רוכשים לנו לאורך השנתיים החולפות בו שינינו את האסטרטגיה המוצרית של החברה לאסטרטגיה דיגיטלית חדשנית ומתקדמת".

סוכני הכשרה בכניסה לבניין לויד'ס | צילום באדיבות הכשרה

בכנס הודה שמעון מירון לסוכנים על שיתוף הפעולה ההדוק: "הכשרה צומחת יחד איתכם. שיתוף הפעולה בינינו הוא מבוסס וחזק. אתם מוכיחים לויאליות שנה אחר שנה ומגיעים לשיאי מכירות. אתם הסוכנים שמציבים את הכשרה ואת מוצריה במקום הראשון, איתכם אנחנו יכולים לחשוב לטווח ארוך ולהגיע לשיאים חדשים. יחדיו נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה הדוק ומלא לטובת מקסום רווחים והצלחה עסקית. לשני הצדדים".

הסוכנים יחד עם הנהלת החברה הגיעו במהלך השהות בבירה הבריטית לביקור בלויד'ס, בורסת הביטוח הבין־לאומית, הוותיקה והגדולה ביותר בעולם שממוקמת במרכז לונדון ונחשבת לאחד מהמקומות המרשימים ביותר בעיר. הסוכנים התרשמו מסיור ומהרצאה ע"י אילן קריגר, סינדיקט בלויד'ס, ישראלי לשעבר שחי ועוסק בביטוח מעל 40 שנה בעיר. הסוכנים נהנו משלושה ימים מפנקים שכללו אירוח במלון 5 כוכבים וארוחות חגיגיות; כמו כן, הם התארחו במשחק כדורגל משובח של צ'לסי נגד מנצ'סטר יונייטד וביקור כאמור בלויד'ס – והכל באירוח על חשבון חברת הכשרה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email