סוכני הלשכה חוגגים פורים עם הקהילה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סוכני הלשכה התנדבו גם השנה כדי לשמח ילדים בעלי צרכים מיוחדים בחג הפורים. בירושלים יזמו סו"ב טליה נוימן, יו"ר הסניף, וסו"ב נתנאל בן דוד, משלוח מנות לבתי ספר לילדים עם מוגבלויות. הילדים וצוותי ההוראה קיבלו את משלוח המנות בהתרגשות. לדברי נוימן: "נשארנו המומים! שרק נמשיך להיות בצד הנותן".

מבית הספר המעיין, בו חולקו משלוחי המנות, נמסר: "אנחנו רוצים להודות לסוכני ביטוח מחוז ירושלים, שהגיעו והצטרפו אלינו למסיבת פורים החגיגית ופינקו את התלמידים במשלוחי מנות טעימים במיוחד. תודה רבה לכם, עשיתם לנו טוב ושמח".

פורים בירושלים. משמאל נוימן ובן דוד

בבית הספר רננים בקרית שמונה, התקיים ביום שני קרנבל פורים של הוועדה לקשרי קהילה בלשכה, בראשות סו"ב אלי שטרק, בשיתוף חברת איתוראן שדאגה לארגון האירוע, כולל תפאורה, תחפושות, משלוח מנות ועוד. שטרק סיפר כי "במסגרת האירוע התקיים משחק בסגנון 'המרוץ למיליון'.

110 הילדים בבית הספר, שמגיעים אליו מכל הסביבה ולא רק מקרית שמונה, חולקו לזוגות. הילדים הביאו איתם תמונות שלהם מהבית, והופק להם 'דרכון' אישי. במסגרת המשחק היו הילדים צריכים להגיע למדינות שונות. איתוראן דאגה לתפאורה נהדרת שציינה מדינות כמו צרפת באמצעות דגם של מגדל אייפל, ואיטליה באמצעות דגם של מגדל פיזה. בכל מדינה היה על הילדים לבצע משימה ועם השלמתה הם קיבלו חותמת בדרכון. איזו שמחה הייתה בתחנות הללו. הילדים רקדו והתלהבו, ואנחנו רקדנו איתם. אני תמיד אומר – מי שנותן נהנה אף יותר מהמקבל".

סו״ב שטרק עם החוגגים

לאחר המשחק, הגיעה נבחרת הפועל קרית שמונה. שחקני הקבוצה חילקו חתימות לילדים שהתלהבו ושוחחו איתם. התקיים אף משחק כדורגל בין נבחרת המורכבת מנערי בית הספר לבין הפועל קרית שמונה, בעידוד צוות המורים והתלמידים.

בחיפה יתקיים היום (חמישי) הפנינג פורים לחברי המחוז ומשפחותיהם בחוות דובי שקיבוץ רמות מנשה. יו"ר המחוז סו"ב מיכה אדוני, טרח רבות כדי שאירוע חג הפורים יתקיים – בהתאם למסורת ובהתאם ליוזמתו של סו"ב ג'קי אמסלם, חבר המועצה הארצית.

בשעות הבוקר יקבלו את פני המשתתפים, בקבלת פנים מסורתית, בוקרים רכובים על גבי סוסים לצלילי מוזיקת קאנטרי עם כיבוד קל. במשך היום ועד השעה 13:00 יתקיים מפגש עם "הלוחש לסוסים", שיספר על הקשר המרתק של האדם עם הסוס. הפעילות מתוכננת לכל הגילאים. גילאי שש ומעלה ייהנו אף מרכיבה של כעשר דקות על גבי סוסים, בסגנון המערב הפרוע במגרש המיועד לרכיבה. כמו כן, ייערכו משחקי בוקרים, הפעלות היתוליות, סיור מודרך בחווה ועוד.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email