סוכני השנה הוכרזו בוועידת עדיף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בטקס חגיגי שנערך השבוע בוועידת עדיף ה-14 הכריזו אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח, עופר אליהו, מנכ"ל חברת הביטוח מגדל ומערכת עדיף, על הסוכנים הזוכים. סוכן השנה היא יוזמה חדשה של עדיף ולשכת סוכני ביטוח לעידוד סוכני ביטוח מצטיינים: תואר סוכן השנה הוענק לשישה סוכנים, נציג אחד מכל מחוז של לשכת סוכני הביטוח. הסוכנים המצטיינים זכו בחבילת הטבות בשווי 8,500 שקל, מתנת חברת הביטוח מגדל.

הקריטריונים לבחירת סוכן השנה כללו הכשרות מקצועיות, פרסום מאמרים, השתתפות בכנסים, תרומה לקהילה ועוד. בוועדת הבחירה של סוכן השנה השתתפו ד"ר זיו רייך, דיקאן בית הספר לביטוח במכללה האקדמית נתניה, אודי כץ, נשיא לשכת סוכני הביטוח לשעבר ועופר נוריאל, העורך הראשי של עדיף. ואלה הזוכים:

מחוז השרון: ישראל זר אביב

פעיל בענף כמעט 40 שנה, המשיך להשתלם לאורך הדרך בדיני ביטוח ובמקביל התנדב במשך עשור בעמותה המעניקה ייעוץ בקהילה בתחומי ביטוח. הוא כיהן כיו"ר מחוז השרון בלשכה, היה חבר בוועדה לביטוח כללי והוא חבר בתנועה לאיכות השלטון.

מחוז השפלה: יצחק אורן

פעיל בענף הביטוח כבר 35 שנה. בסוכנות הביטוח שלו אורנים, המתמחה בעיקר בפנסיה ובאלמנטר, הוא פוגש מדי בוקר גם את אשתו, בנו, בתו וחתנו – כולם עובדים יחד תחת קורת גג אחת ומעניקים למקום אופי ייחודי. הוא שימש כיו"ר מחוז השפלה והיה פעיל במועצה הארצית

מחוז ירושלים: מיכאל נוימן

דור שני בענף הביטוח, ומגדל אצלו בסוכנות הביטוח יוזמה גם דור שלישי – בן ובת העובדים בסוכנות. בעבר שימש במגוון תפקידים ציבוריים, כמו יו"ר ועדת ביטוח חיים, יו"ר ועדת תגמול הסוכן ויו"ר ועדת אתיקה בלשכה. הוא סימן לעצמו מטרה – לקדם את החקיקה בנושא קצבה מוכרת, והקדיש שנים מזמנו וגם שלושה בג"צים כדי להגיע אל היעד.

מחוז צפון: יוסי ורסנו

בשבע שנות פעילותו בתחום, הספיק לצבור קילומטרז' מרשים גם כלומד וגם כמלמד. במקביל להתמחותו בתכנון פיננסי, ביטוח פנסיוני ועוד, נהפך לאחראי על תחום ההדרכות וההשתלמויות במחוז צפון, יזם את ההדרכה הארצית בתחום חיתום ובריאות לסוכנים צעירים ונהפך למרצה במט"י בנושא ייעוץ משכנתאות. לפני שנתיים חבר ורסנו לקולגה, ומתוך חזון להתמקד ולהתפתח בתחום התכנון הפיננסי, הקים יחד אתו את ידע – סוכנות לביטוח ופיננסים.

מחוז דרום: עאדל מטאלקה

פעיל בענף כעשר שנים ועוסק בביטוח במגזר הבדואי. כבן המגזר, שמכיר אותו ומוכר בו, הוא מטפל בענייני אלמנטר עבור לקוחות בעלי מקצועות חופשיים. הוא חבר ועד סניף באר שבע ובימים אלו עומד להתמנות לנציג המגזר הערבי בלשכה. בין לבין, הוא מספיק גם להתנדב עם בני נוער מהקהילה האתיופית בבאר שבע.

מחוז מרכז: רון קשת

כשהשתחרר מהצבא, לפני 35 שנה, פנה לתחום הביטוח, ולמרות כל התהפוכות בענף הוא מעיד על עצמו שהוא נהנה מכל רגע. הסוכנות שהקים מתמחה בתכנון פיננסי ובטיפול בלקוחות בפרישה, תחום שקשת התמחה בו כבר בתחילת שנות ה-90 בארה"ב ולטענתו עוד ילך ויצמח. מלבד הרצאות בתחום במקומות רבים, וליווי יום-יומי של לקוחות לקראת פרישה, עוסק קשת בהקמת מרכז לייעוץ פנסיוני ללקוחות שאינם מסוגלים לשלם על ייעוץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email