אות סוכני הביטוח לשנת 2015 חולקו בטקס חגיגי במהלך ועידת עדיף

לשכת סוכני הביטוח ו"עדיף" חילקו אותות הוקרה לשישה סוכנים נבחרים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת ועידת עדיף, שהתקיימה השבוע, הוענק תואר הוקרה מיוחד ל“סוכני הביטוח של השנה“. הטקס, שנערך בשיתוף לשכת סוכני הביטוח, הוקדש לזכרו של עו“ד דורי נחום ז“ל, יו“ר ומייסד קבוצת ד.נ.ר. נחום, מאושיות הביטוח המובילות בישראל, נפטר בטרם עת בחודש שעבר, בעת ששהה בכנס אלמנטר של לשכת סוכני הביטוח באילת.

הטקס נערך השנה בחסות בית ההשקעות מיטב דש ובמעמד ח“כ עמיר פרץ. צוות השיפוט, שכלל את עופר נוריאל, העורך הראשי של עדיף, אודי כץ, לשעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח ופרופ‘ נאוה חרובי, מהמכללה האקדמית נתניה, בחר שישה זוכים ממחוזות לשכת סוכני הביטוח, אשר בלטו השנה מעל כולם.

הסוכנים הזוכים. מימין: קמיל, ברומר, הירשוביץ, מחאג'נה, הורנפלד, דהרי
הסוכנים הזוכים. מימין: קמיל, ברומר, הירשוביץ, מחאג'נה, הורנפלד, דהרי

עופר נוריאל ונשיא לשכת סוכני הביטוח, אריה אברמוביץ, העניקו את מגני ההוקרה לזוכים:

זוכה מחוז השרון: ראובן קמיל – החל את דרכו בענף הביטוח בשנת 1973, בחברת הביטוח ״אררט“. בשנת 1986 הצטרף לסוכנות ״שדמה“, אותה הוא מנהל עד היום. התמחותו של קמיל מתמקדת בתחום הביטוחים החקלאיים.

זוכה מחוז השפלה: מוטי דהרי – ממקימי סניף רחובות־נס ציונה של לשכת סוכני הביטוח. דהרי כיהן בשורת תפקידים בלשכה ובלהב. הוא פועל רבות בתחום התרומה לקהילה. משרדו הוא אחד הגדולים ברחובות וקיים מזה 33 שנים.

זוכה מחוז צפון: עאדל מחאג'נה – הבעלים והמנכ״ל של סוכנות "מחאג'נה ביט סוכנות לביטוח". במסגרת פעילותו הציבורית משמש מחאג'נה כחבר הלשכה מסוף שנות ה־70, חבר ועדת ביטוח כללי בלשכה, וסגן יו״ר הוועדה לביטוח כללי.

זוכה מחוז ירושלים: חנוך הירשוביץ – מנכ״ל סוכנות הביטוח ״הירשוביץ פתרונות", הנחשבת כסוכנות מובילה במגזר החרדי. בשנת 2008 הגה את רעיון המסלולים הכשרים בקרנות הפנסיה, ההשתלמות, הגמל וביטוחי המנהלים.

זוכי מחוז מרכז: דורון הורנפלד – המייסד והבעלים של ״פרמיום סוכנות לביטוח". הורנפלד "מוביל את סוכן הביטוח לעידן החדש", באמצעות עמוד פייסבוק פורה הכולל אלפי סטטוסים, על כנסים לסוכנים, סדנאות ופגישות.

הזוכה השני ממחוז המרכז הוא דב ברומר, אשר בסוף שנות ה־90 היה שותף לבניית הביטוח הסיעודי המשלים של קופת החולים. ברומר התנגד נחרצות לביטוח הסיעודי הקבוצתי ובנה תכניות סיעוד עם חוזה לכל החיים ופרמיה קבועה. לפני מספר שנים בנה את מתווה ינון – תכנית מוזלת לכל החיים – במטרה למזער, ולו חלקית, את הנזק שנגרם לחלק מפורשי הקולקטיב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email