סוכני מחוז הצפון מבקשים להפוך את כנס המוטיבציה למסורת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-200 סוכני ביטוח הגיעו לכנס מחוז הצפון למוטיבציה, לניהול, למצוינות ולמכירות שנערך במלון פלאז'ה נצרת בשבוע שעבר. הכנס, שכונה בפי הסוכנים "מיני אילת" והתקיים במשך יומיים, כלל כ-18 מרצים, בהם מאמנים, משפטנים חבר כנסת, ראש עיריית נצרת עילית אלכס גדלקין והנהלת לשכת סוכני הביטוח.

משהתברר כי דרום ומרכז הארץ נמצאים תחת התקפת טילים, כמה ימים לפני הכנס, נפתחה ההרשמה גם לסוכנים ממחוזות אחרים שהגיעו ליומיים של רגיעה. בכנס קיבלו הסוכנים כלים להצלחה בכל הקשור להתנהלות נכונה שלהם ושל צוות המשרד. את היום הראשון פתחו מנהל אשכול צפון בחברת הפניקס אייל אוחיון ומנכ"לית סמארט גרופ אניה ליספייב.

בין המרצים היו מנכ"ל קבוצת סקסס ייעוץ עסקי אלעד הדר שדיבר על תוצאות ולא תירוצים מצוות המכירות במשרד, היועצים המשפטיים לסוכני מחוז הצפון ניצן הראל וליאור קן-דרור שדיברו על פתרון וגישור סכסוכים בין סוכנים ומאמן הכושר של נבחרת ישראל בכדורגל דרור שמשון שהרצה על מצוינות בעסקים ופריצת גבולות.

היום השני נפתח עם דברים מפי יו"ר סניף טבריה, הגליל והעמקים מיכה אדוני. בהמשך עלו בין היתר מנכ"ל LIKE ID מאיר בר, היועץ המשפטי לסוכני מחוז מרכז ג'ון גבע ונשיא הלשכה אריה אברמוביץ. הכנס הסתיים בפאנל שכלל את יושבי הראש של ועדות הלשכה.

ח"כ חנא סוויד (חד"ש) שנכח בכנס ספג קריאות מהקהל בכנס על כך שהח"כים מהמגזר הערבי אינם מסייעים לסוכני הביטוח הערבים, שמתקשים לעבוד עם חברות הביטוח בנושא ביטוחי חובה. כך, פעמים רבות הם מפסידים מבוטחים מהמגזר לטובת סוכנים יהודים.

לדברי יו"ר מחוז הצפון ליאור רוזנפלד, "התופעה של הדרת הסוכנים הערבים מהפקת תעודות חובה התעצמה בשנים האחרונות, כחלק מהניסיון של חברות הביטוח לנקות תיקי ביטוח הפסדיים. הוא אף קרא לסוכני המגזר ליטול חלק פעיל יותר בפעילות מחוז צפון בלשכה.

בסוף הכנס אמר רוזנפלד כי "מהתגובות שאנו מקבלים לאחר הכנס והקריאה של סוכני המחוז להפוך אותו למסורת, אני מניח שהצלחנו לתת לסוכנים טיפים להתנהלות נכונה יותר. בשוק תחרותי, כפי שקיים היום, רק הטובים ישרדו. כדי להיות כזה אתה חייב להתמקצע כל הזמן והכלים שסיפקנו להם בכנס, לצד פעילות הפנאי, הפכו את הכנס להצלחה. הכנס כלל גם ערב ברביקיו יוקרתי, הופעה והקרנה של חצי גמר המונדיאל, פעולות שתרמו לגיבוש בקרב סוכני המחוז".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email