סוכני מחוז השרון בחרו את נושאי הכנס

נושאי יום העיון, השני מתוך השלושה שמתוכננים להתקיים במחוז השרון, נבחרו בהתאם לבקשות של סוכני המחוז
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ־150 סוכנים וסוכנות השתתפו ביום העיון המקצועי השני מתוך שלושה של מחוז השרון. הכינוס התקיים במלון לאונרדו פלאזה בנתניה בשיתוף החברות פסגות, המסלקה הפנסיונית, טריפל, ד"ר פח וצבע, אוטו גלס ודרכים.

סו"ב דניאל קסלמן, יו"ר מחוז השרון, פתח את יום העיון בדברי ברכה והדגיש כי נושאי יום העיון המקצועי נבחרו בהתאם לבקשות מהשטח של סוכני המחוז. עוד בירכו סו"ב יורם פנש, יו"ר סניף נתניה; סו"ב איילת דן, יו"ר סניף פתח תקווה; סו"ב נתנאל קסטן, יו"ר סניף חדרה. סו"ב מושיק בן פורת, יו"ר סניף השרון, נעדר מהכנס. את יום העיון פתחה גת מגידו, סמנכ"ל השקעות "פסגות ניירות ערך", שסיפרה על הישגי בית ההשקעות ועל "ניהול השקעות בסביבה תנודתית".

עמית סגל ודני קסלמן כנס מחוז שרון | צילום: גיא קרן

עו"ד עדי בן אברהם, יועמ"ש של לשכת סוכני ביטוח, שיתף את הנוכחים ב"עדכוני רגולציה ורשות שוק ההון". שלמה אייזיק, בעלי סוכנות לביטוח יונט, נתן טיפים לסוכנים למכירות מוצלחות. ביום העיון התארח עמית סגל, הפרשן הפוליטי של חדשות ערוץ 12 , שסיפר בצורה מרתקת והומוריסטית על "פוליטיקה בין בחירות לבחירות".

סו"ב ישראל גרטי, יו"ר הועדה לביטוח כללי, דיבר על הנושאים המרכזיים בתחום תחת הכותרת "בחירות 2019 – בוחרים לגדול". עו"ד ג'ון גבע, יועץ משפטי למחוזות ת"א, ירושלים והשרון, עניין את המשתתפים בהרצאתו על "דרכים להתמודדות עם תביעות כנגד סוכני ביטוח".

יוסי כהן, סמנכ"ל המסלקה הפנסיונית, דיבר על "פרודוקציה מהמסלקה איך עושים מזה כסף". סו"ב ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני ביטוח, סיים את יום העיון ב"שיחה חופשית עם נשיא הלשכה", בה עדכן את הסוכנים והסוכנות על פעילויות הלשכה בתקופה זו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email