סוכני ראשון לציון נחשפו ליתרונות הכנסים המקצועיים של הלשכה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

כ-60 סוכני ביטוח מראשון לציון השתתפו בכנס מקצועי שקיים השבוע יו"ר הסניף אורי ששון, במתחם סינמה סיטי בעיר. לדברי ששון, הסוכנים שהשתתפו בכנס היו סוכנים שאינם מגיעים בדרך כלל לכנסי הסניף, והם נבחרו לשם כך על ידיו. ”המטרה הייתה לחשוף את הסוכנים האלה למפגשי הלשכה וליתרונות של הכנסים המקצועיים שהיא מארגנת“.

הסוכנים שמעו את עו"ד ג‘ון גבע, שהרצה על התקנות החדשות של הפיקוח על הביטוח ומשמעותן המשפטית. מנהל סניף בנק יהב בראשל"צ שגיא עזרא, חשף בפני הסוכנים את ההסדר של לשכת סוכני הביטוח עם בנק יהב, הכולל הטבות ויתרונות לסוכנים שיפתחו חשבון בבנק.

המאמן העסקי רז אוחנה, ריתק את הסוכנים בהרצאתו על כלים טכנולוגיים חדשים העומדים בפני סוכן הביטוח. לדברי ששון, סוכם עם אוחנה על פתיחת סדנאות בנושא זה לסוכני הסניף במחיר מסובסד, והמעוניינים להצטרף לסדנא יכולים לפנות בעניין לששון.

נשיא הלשכה אריה אברמוביץ, סיים את המפגש עם הבשורה על הישגי הלשכה בתחום הרפורמה הפנסיונית, שהוצגו בישיבת ועדת הכספים אתמול. אברמוביץ הסביר את ההישגים וזכה לתגובות נלהבות מהמשתתפים, שהודו לו על מאבקו. בכנס נכחו גם יו“ר מחוז השפלה אורי הוד, ונציגי הלשכה, זאב פרלשטיין, אריק ורדי, אבי ברוך ורון קשת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email