סוף דבר: "ביטוח ופיננסים" מסיים את דרכו

יותר משבע שנים, 468 גיליונות וכמה מילים אישיות לכבוד הגיליון האחרון של מגזין החדשות השבועי של הלשכה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

זהו זה. גיליון 910 של "ביטוח ופיננסים" הוא הגיליון האחרון של מגזין החדשות השבועי של לשכת סוכני הביטוח. עבורי זה אירוע משמעותי.

באמצע שנת 2015 פנו אליי ניר ברזילי ורפי רוזנפלד, המוציאים לאור של Forbes בישראל ובעלי חברת R&B מדיה והציעו לי להיות הכתבת הראשית של עיתון לשכת סוכני הביטוח אותו עמדו להפיק. ניר, רפי ואני עבדנו יחד מספר שנים קודם לכן בדסק הכלכלה של העיתון "מעריב". רפי היה העורך הכלכלי, ניר היה עורך עסקים ואני הייתי כתבת כלכלית. זמן קצר לאחר עזיבתם ב-2011, הקימו קבוצת מדיה עצמאית.

גיליונות נבחרים של "ביטוח ופיננסים"

ידידים אישיים

נעניתי להצעה, ומאז, במשך יותר משבע שנים, עברו תחת ידינו 468 גיליונות שבועיים ועוד עשרות מגזינים ייחודיים של כנסים מקצועיים ארציים. הפכתי להיות מזוהה עם העיתון בין חברי הלשכה וגם בענף הביטוח בכלל, כשרבים פנו אליי ישירות בעצות, בתלונות ובבקשות להכנסת כתבות לעיתון. וכאן המקום להזכיר, שאומנם הייתי כתבת ראשית של העיתון, אבל היו גם עורכים וגרפיקאים, שכולם עסקו במלאכה (וזה לא היה פשוט…).

עבדתי מול ארבעה נשיאי לשכה – אריה אברמוביץ, ליאור רוזנפלד (שבתקופתם העיתון הפך לכלי חשוב של הלשכה, הן מול הרגולציה והמחוקק והן מול היצרנים), יוסי אנגלמן (כנשיא בפועל) ושלמה אייזיק, הנשיא הנוכחי. כל אחד וסגנונו. יחד עם חברי הלשכה עברתי את מאבקי הענק מול סלינגר ואת המלחמות הפנימיות המכאיבות בתקופת רוזנפלד.

חברי לשכה רבים הפכו לידידים שלי, ועד לאחרונה הרגשתי בת בית בלשכת סוכני הביטוח. אני חייבת לציין את הרמה הגבוהה של בעלי התפקידים בלשכה, הבקיאות שלהם בתחומם, האינטליגנציה שלהם ורמת המוטיבציה שלהם לקדם את ענייני הלשכה.

תודה למי שסייעו לי בהבנת דברים, ברעיונות טובים ובכלל – בשיתוף פעולה מצדם. ולכל חברות וחברי הלשכה, אני מאחלת הרבה הצלחה בחיים המקצועיים והאישיים שלכם/ן. שימרו על מעמד סוכן הביטוח, שעל חשיבותו למדתי המון במהלך עבודתי מולכם/ן ועל הלשכה. בטוחה שעוד ניפגש במחוזות אחרים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email