סיור מיוחד לסוכנות וסוכני הביטוח חברי הלשכה במרכז הרפואי מדיקה RMC

השבוע התקיים סיור ראשון מתוך סדרת סיורים מצומצמת לסוכני הביטוח בצפון. הסוכנים ערכו מפגש היכרות עם צוות המרכז הרפואי וזכו להסבר מפורט על השירותים הניתנים בו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סיור ראשון לסוכנות וסוכני הביטוח ממחוז הצפון נערך השבוע במרכז הרפואי מדיקהRMC בעפולה. המפגשים תוכננו על ידי סגן יו״ר סניף חיפה סו"ב סער חי-שמיר ומקודמים על ידי יו"ר מחוז הצפון סו"ב תדהר סאטובי יחד עם יו״ר ועדת הבריאות סו"ב נחמה גולדווסר

22 סוכני ביטוח הגיעו ליום מרשים במיוחד. בפתח הדברים בירך חי-שמיר את הסוכנים שהגיעו והסביר בפניהם כי היכרות השירותים הניתנים במרכז הרפואי יכולים להעצים את הקשר בין הסוכן למבוטחיו. 

סו"ב סאטובי | צילום: באדיבות המצולם

בהמשך היום בירך יו"ר המחוז סאטובי את הנהלת בית החולים ומארגני הכנס ונתן דגש לחשיבות החשיפה לשירותים הניתנים על ידי מדיקה RMC. 

מנכ"ל מדיקה RMC חן פורמן הציג בפני הסוכנים את סוגי הניתוחים הנעשים במרכז וכן שירותים מיוחדים הניתנים לילדים הזקוקים לניתוח המתבצע במרכז. כמו כן, הוצגו פרטי הרופאים המבצעים את הניתוחים השונים ותפקידיהם. 

בסיום דבריו הציג קו טלפון מיוחד ומסלול שירות v.i.p לסוכני הביטוח. בהמשך הסוכנים יצאו לסיור בין חדרי הניתוח המתקדמים וחדרי האשפוז השונים.

יו"ר ועדת הבריאות גולדווסר נתנה סקירה על השינויים הרגולטוריים בתחום פוליסות הבריאות. 

פרטים על סיורים יפורסמו בקרוב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email