סלינגר אישרה מינוי הבכירים במגדל – דורון ספיר למנכ"ל, עודד שריג ליו"ר הדירקטוריון

שריג נכנס לתפקיד ב־1 באפריל, ומועד תחילת הכהונה של ספיר, שיחליף בתפקיד המנכ"ל את עופר אליהו, עדיין לא נקבע
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון דורית סלינגר, אישרה את מינויים של דורון ספיר למנכ"ל מגדל ביטוח ושל פרופ' עודד שריג ליו"ר הדירקטוריון של החברה. שריג ייכנס לתפקיד ב־1 באפריל, מועד תחילת הכהונה של ספיר, שיחליף בתפקיד המנכ"ל את עופר אליהו, עדיין לא נקבע.

ספיר (57), כיהן בחמש השנים האחרונות כמנכ"ל כאל – כרטיסי אשראי לישראל ודיינרס. בין השנים 2010־2013 כיהן כמשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת המטה בחברת מגדל, "כך שהחזרה לעולם הביטוח מוכרת וידועה, כמו גם לחברה עצמה", מציינים במגדל.

ספיר

לאחר אישור המינוי בדירקטוריון החברה, מסר ספיר: "אני מבקש להודות לשלמה אליהו, בעלי קבוצת מגדל, ליוחנן דנינו, יו"ר דירקטוריון היוצא ועודד שריג היו"ר הנכנס ולחברי דירקטוריון החברה, על האמון שנתנו בי במסגרת תפקידי החדש. אני גאה מאוד לחזור לחברת הביטוח והפיננסים המובילה והגדולה בישראל. יחד עם העובדים והמנהלים המצוינים של החברה נפעל למצות את הפוטנציאל העסקי האדיר הקיים בפעילות החברה ולתת את המענה המיטבי לאתגרים הטמונים בסביבה העסקית התחרותית".

שריג, לשעבר המפקח על הביטוח, יחליף בתחילת אפריל את דנינו שמסיים את התפקיד בו כיהן מראשית נובמבר 2015. גם עבור שריג מדובר בחזרה למגדל, שבה כיהן כיו"ר מגדל אחזקות במשך כשבעה חודשים בלבד עד לפרישתו בספטמבר 2015.

המינוי של שלמה אליהו כפוף לאישור האסיפה הכללית, שמועד כינוסה עדיין לא נקבע. בהודעה של החברה לבורסה נמסר כי עד למועד אישור האסיפה הכללית יכהן גבריאל פיקר כיו"ר זמני של החברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email