סלינגר קראה בכנס לסוכני הביטוח: "אתם האנשים בשטח – הרימו את הכפפה"

המפקחת על הביטוח: מתווה הרפורמה שהושג יגביר את ההתנהלות ההוגנת מול החוסך לפנסיה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

נקבל בברכה יוזמות מצדכם. בכל הקשור " לנושא הביטוח הסיעודי הקולקטיבי, לא שמעתי מצדכם על יוזמות כלשהן", כך אמרה דורית סלינגר, המפקחת על הביטוח, בטקס הפתיחה של כנס אלמנטר 2015 ודרבנה את הסוכנים בקהל לקחת חלק פעיל בסוגיה: "אתם האנשים בשטח – הרימו את הכפפה".

סלינגר התייחסה בדבריה לחוק ההסדרים ואמרה כי המתווה המוצע, שיעלה להצבעת 9 בנובמבר, יביא לביטול ניגוד העניינים במערכת היחסים הסבוכה של היצרנים, הסוכנים והמעסיקים. "הושגה התקדמות משמעותית בנושא הפרדת השיווק מהתפעול בתחום החיסכון הפנסיוני. הורחבו אפשרויות הפרט, בין היתר על ידי בחירת הסוכן. צעדים אלו יביאו להפחתת עלויות ניהול החיסכון הפנסיוני, ויגבירו ההתנהלות ההוגנת מול החוסך", אמרה סלינגר.

בהתייחסה למחשבון ביטוח הדירה שעלה באתר האוצר, טענה סלינגר כי הוא הביא להפחתת הפרמיות בתוך זמן קצר. היא הודיעה כי בכוונת הפיקוח על הביטוח להעלות כלים דומים לטובת הציבור, כדי להגביר את השקיפות כלפי הלקוחות ולהוזיל את הפרמיות. עוד אמרה סלינגר, כי "מי שרכש ביטוח דירות לאחרונה קיבל פוליסה טובה בהרבה, משום שבוטלו הקנסות על ביטול פוליסה, הוארכה תקופת הכינון וביטוח ערך הקרקע הוחלף בכיסוי הרבה יותר אפקטיבי ועוד". בהמשך הוסיפה המפקחת, כי בתקופה הקרובה יפרסם אגף שוק ההון את הנוסח הסופי לחוזר כתבי השירות וטיוטה של הסדרה חדשה בתחום נזקי המים. "ההסדרה החדשה מקשרת בין המוצר הביטוחי וכתב השירות הנלווה לו, ותשים דגש על איכות השירות והאחריות כלפי המבוטחים", הדגישה.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email