סניף חיפה המשופץ יהפוך לעוגן של המכללה לפיננסים וביטוח באזור הצפון

המכללה תשמש את סוכני מחוז הצפון כולו • מנכ"ל הלשכה רונן דניאלי: "בראש מעייננו להעתיק את כל חומרי הלימודים במכללה הן בהכשרה לרישיון סוכן והן בהשתלמויות לסוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בתחילת השבוע הושק מחדש סניף חיפה המשופץ והמשודרג ובו שלוחה של המכללה לפיננסים וביטוח של לשכת סוכני ביטוח, שתשמש את סוכני מחוז הצפון כולו. בהשקה השתתפו אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה, רענן שמחי, מנכ"ל הלשכה, רונן דניאלי, מנהל המכללה, אורי צפריר, מ”מ נשיא הלשכה, מיכה אדוני, יו"ר המחוז וליאור רוזנפלד, יו"ר הסניף.

לדברי דניאלי: "במהלך 2017 , במסגרת תכנית העבודה של המכללה, הוחלט על הגדלת הפעילות של המכללה לאזור הצפון והפיכת סניף חיפה לעוגן של המכללה במחוז. לאור הגידול במספר הקורסים וההשתלמויות במכללה בתל אביב, ולאור הביקוש לאותם קורסים בצפון, הוחלט לשפץ מהיסוד את סניף חיפה, מאחר שכיתת הלימודים שהסניף שימש לה לא הייתה ראויה לקיום לימודים בצורה מכובדת. בראש מעייננו להעתיק את כל חומרי הלימודים במכללה הן בהכשרה לרישיון סוכן והן בהשתלמויות לסוכנים לסניף המחודש בחיפה, לטובת סוכני אזור הצפון, וזאת במקום לרעות בשדות זרים שאינם שייכים ללשכת סוכני ביטוח".


רוזנפלד ואדוני

סו"ב רוזנפלד הוסיף כי "הסניף המחודש ישמש את המכללה ואת פעילויות הסניף בהדרכות, ימי עיון ומפגשי בוקר. כידוע, סניף חיפה הוא סניף עתיר פעילות ונדאג למלא את הכיתה בסוכנים ובסטודנטים. ביכולתנו גם להשכיר את הכיתה לגורמי חוץ ובכך לשפר את הכנסות הלשכה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email