סניף של המכללה נפתח בב"ש; בחיפה החל קורס ביסודות הביטוח עם כמות תלמידים גדולה מאשר בת"א

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

המכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה שלחה השבוע את זרועותיה צפונה ודרומה: במכללת כרמל בחיפה נפתח קורס ביסודות הביטוח עם 70 סטודנטים, מספר העולה על כמות הסטודנטים בתל אביב – 53 בלבד; ובבאר שבע נפתח סניף למכללה, עם 15 סטודנטים.

לדברי יו"ר מחוז חיפה והצפון ליאור רוזנפלד, "יש לכך ביקוש גדול בחיפה והצלחה גדולה. אני שמח וגאה על כמות המצטרפים לקורס. הבנתי שיש תלמידים בגילאים צעירים, וזה חשוב. ללשכה ולענף הביטוח כולו יש אינטרס ברור שייכנס דם חדש שיצעיר את הענף. המטרה העיקרית היא להשאיר את ענף סוכני הביטוח רלוונטי. אני מאחל הצלחה לכל התלמידים ומשוכנע שזה לא הקורס האחרון שייפתח בצפון.

רוזנפלד מזכיר כי בימים אלה נערך בחיפה גם קורס פקידות ביטוח אלמנטרי שאורכו חודשיים. "רוב הפקידות, 16 מתוך 19, מגיעות מחוץ לתחום הביטוח. גם בתחום הזה אנחנו מברכים על כניסת דם חדש, מכיוון שקיים חוסר אדיר בפקידות אלמנטרי בארץ, ובעיקר בצפון".

יו"ר מחוז דרום יפת בקשי ביקש להודות לכל מי שסייע בהגשמת החזון ובעיקר ליו"ר הלשכה אריה אברמוביץ. "אף אחד לא גילה נחרצות ונחישות כמו אריה. אילולא הוא, לא הייתי מצליח להרים זאת. פתחנו את הסניף ללא פרסום חיצוני והצלחנו להביא 15 תלמידים. אני חושב שזו היתה פתיחה מצוינת, ומפה הסניף רק ילך ויגדל. גם ראש העירייה רוביק דנילוביץ שמח על פתיחת הסניף. הוא שמח לשמוע שהדרום לא נעלם מעיני הלשכה".

בקשי אף שלח מכתב לאברמוביץ כדי להכיר לו תודה. "היום, לשמחת רבים במחוז, נפתח הקורס הראשון של המכללה לביטוח בבאר שבע בהצלחה, ואף מעבר לכל הציפיות. בשמי ובשם החברים במחוז אנו מודים להנהלת המכללה, וללשכת סוכני הביטוח בישראל ברשותך. זה התחיל ממחשבה בראשך ובהחלטתך הנחושה לפתיחת הקורס. תודה ליו"ר המכללה אשר סייפר ולמנהל המכללה איליה ליכטרמן על המאמצים והעבודה. אנו בטוחים שזו רק תחילת הדרך וקורסים נוספים יהיו בהמשך, לתפארת הלשכה", לשון המכתב.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email