ספר נהלי העבודה אושר בישיבת הוועד המנהל

לאחר פרויקט שהוביל בשנה האחרונה מנכ"ל הלשכה רענן שמחי, ישיבת הוועד המנהל אישרה ספר נהלי עבודה חדשים לעובדי הלשכה ולוועדות המקצועיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לרגל יום השואה נפתחה ישיבת הוועד המנהל בטקס מרגש. סו״ב יעקב כגן חבר ועדת הרווחה, שיתף עם חברי הוועד את סיפור משפחתו מימי המלחמה שלווה בסרטון ותמונות מרתקות. בתוך כך, קיבלו חברי הוועד המנהל החלטה לקיים מסע רשמי של לשכת סוכני ביטוח אל מחנות ההשמדה והגטאות בפולין.

כמו כן, ראשי הוועדות סקרו את פעילותן של כל וועדה וכן הציגו את תכניותיהם לסיום הקדנציה הנוכחית.

עוד אושר בישיבה ספר נהלי עבודה חדשים ומעודכנים לעובדי הלשכה והוועדות המקצועיות. את הפרויקט הוביל בשנה האחרונה מנכ"ל הלשכה רענן שמחי לצד יועצים מקצועיים. יו"ר ועדת הביקורת דוד בכר, ומבקר הפנים של הלשכה מוטי גולנסקי בירכו על המהלך.

נשיא הלשכה, סו"ב אריה אברמוביץ, עדכן כי הלשכה בחרה עו"ד חיצוני שיעמוד בראשות ועדת הבחירות – עו"ד איתן הברמן, שניהל בעבר את הבחירות בליכוד ולרשימה רבה של גופים נוספים.


אריה אברמוביץ

אות יקיר הלשכה

יו"ר ועדת הכספים, אבי ברוך, הציג מהלך חדש שהלשכה מתכוונת להציג מידי שנה – אות יקיר הלשכה. התואר יוענק כאות הערכה מטעם הלשכה למי שבפועלו תרם תרומה משמעותית לחיזוק מעמדה הציבורי של הלשכה, כמייצגת את ציבור סוכני הביטוח והיועצים הפיננסיים בישראל, סייע באופן מיוחד לקידום מטרות הלשכה, תרם תרומה ממשית לפעילות הלשכה בקרב חבריה ונמצא ראוי להכרת טובה מיוחדת. התואר יוענק למי שימצא ראוי לכך ובלבד שאינו חבר לשכת סוכני ביטוח בישראל או עובד הלשכה.

אברמוביץ, עדכן כי עבודת הוועדה הציבורית לבחינת עתיד ענף הביטוח צפויה להסתיים בשבועות הקרובים והמסקנות יוצגו לקראת סוף מאי. יו"ר הועדה האלמנטרית, סו"ב אריאל מונין, סקר את עבודת הוועדה בנושא חוזר נזקי המים וביטוחי הליסינג. יו"ר ועדת בריאות וסיעוד, סו"ב יואל זיו, עדכן על הבג"צ של סוכני הנסיעות שיתקיים ב־29 במאי, ובכוונתה של הלשכה להופיע בדיון ולהציג את עמדתה. זיו תקף את ביטול כתבי השירות שהוביל הפיקוח וטען כי בכוונת חברות הביטוח להגביל את ביטוחי הסיעוד העתידיים לפרק זמן של 8־10 שנים ולא לכל החיים.

בנוסף, יו"ר הוועדה הפנסיונית, סו"ב יובל ארנון, סקר את הטיוטה שיצאה לאחרונה בנושא הנחה בדמי הניהול לפרק זמן של שבע שנים ולא לשנתיים, ההנחה של 15% במסלקה הפנסיונית לחברי הלשכה, וקידום בנושא המשכנתאות והלוואות P2P, אותה מקדמת תת הוועדה לפיננסים.


יובל ארנון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email