סקר שביעות רצון סוכני הפיננסים בלשכה: מור השקעות במקום הראשון, כלל במקום השני

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מור השקעות מובילה במקום הראשון בסקר שביעות הרצון של סוכני הלשכה העוסקים בפיננסים. אלטשולר שחם במקום האחרון, כמו בסקר הקודם של כנס 2020. תוצאות הסקר, שבוצע על ידי מכון שריד במהלך החודשים יוני־יולי 2021 והשתתפו בו כ־300 סוכנים העוסקים בתחום הפיננסי, פורסמו היום ביום העיון המקצועי של הלשכה.

מהסקר עולה כי רק כ־9.1% מסוכני הביטוח חברי לשכה עוסקים בתחום הפיננסים. 97% מהם עוסקים בשיווק גמל והשתלמות; 94% בשיווק פוליסות חיסכון; 25% בהשקעות אלטרנטיביות; 25% בהפניית תיקי השקעות לגופים מוסדיים; 24% במשכנתאות ומשכנתה הפוכה.

על פי הממוצע הכללי של הציונים שניתנו ל־6 החברות הגדולות, כשהמקסימום הוא 5: מור השקעות במקום ראשון עם 4.2 נקודות; כלל ביטוח ופיננסים במקום 2 – 3.99; הפניקס במקום 3 – 3.92; הראל מקום 4 – 3.89; מגדל מקום 5 – 3.63 ואלטשולר שחם במקום ה־6 והאחרון.

מור השקעות מובילה כמעט בכל המדדים שנבדקו בסקר – ביצוע פדיונות, קבלת כספים והפקדתם למוצר רצוי; יעלות המענה לפניותיך; שקיפות התגמול שלך מהחברה. רק במדד קבלת הלוואות – כלל ביטוח במקום ראשון ומור במקום שני. הסקר גם בדק את שביעות הרצון של הסוכנים מהחברות הקטנות, ומתוצאותיו עולה, כי בממוצע הכולל מובילה ילין לפידות עם ציון של 4.4; אנליסט במקום ה־2, מנורה מקום 3, הכשרה במקום רביעי ומיטב דש במקום האחרון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email