סתיו־אורלן חוגגת 5 שנות פעילות

מנכ"ל אורלן, יוסי פרץ: "נמשיך ונשקיע בהדרכות ובכלים טכנולוגיים כדי להבטיח את היתרון התחרותי"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

סתיו-אורלן חגגה השבוע חמש שנות פעילות מוצלחות באירוע חגיגי בפורט 15 ביפו. הסוכנות לחיסכון הפנסיוני, תכנוני הפרישה והמוצרים הפיננסים, שייסד פיני סתיו בשותפות קבוצת אורלן, חגגה באירוע בו השתתפו בכירי הענף, ביניהם מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה, יהודה בן אסייג, עמוס רוקח ממנורה מבטחים, גד מילר ממגדל ואודי לקסר, מנהל מרחב מרכז מגדל וסוכני הבית.

מנכ"ל אורלן, יוסי פרץ, ציין בדבריו כי למרות גילה הצעיר של הסוכנות, סתיו-אורלן עושה חייל בפעילותה ומבססת את מעמדה כגורם מקצועי ביותר בתחומי החיסכון הפנסיוני, תכנוני הפרישה ושיווק המוצרים הפיננסים. "נמשיך ונשקיע בהדרכות ובכלים טכנולוגיים כדי להבטיח את היתרון התחרותי של סוכני סתיו־אורלן על פני מתחריהם", הבטיח פרץ.

המנכ"ל ומבעלי הסוכנות, פיני סתיו, הדגיש כי חמש השנים הראשונות של הסוכנות היו מאתגרות מאוד לנוכח שפע הרגולציה, צמצום מרווחי העמלות במוצרים הפנסיונים והפיננסים, והמשך הפגיעה התדמיתית בסוכן הביטוח. סתיו־אורלן נמצאת בתחרות לא פשוטה מול המוכרנים הישירים ומול קולגות וסוכנויות הביטוח האחרות בענף, ולמרות זאת היא עמדה בכל יעדיה. "אני יכול להכריז בסיפוק שהסוכנות מיצבה את עצמה בענף הביטוח בהתאם לחזונה, כסוכנות פנסיונית מקצועית, איכותית והגונה לסוכניה ולמבוטחיה כאחד".

יוסי פרץ ופיני סתיו | צילום: יניב לנצנר

סתיו ציין כי כעת, לאחר ביסוסה של הסוכנות, היא פתוחה להרחיב את שורותיה ולאפשר לסוכני ביטוח מקצועיים נוספים להצטרף ולהתמקצע במסגרתה, בתחומי הפנסיה ותכנוני פרישה ופיננסים.

בדבריו הוא גם הודה באירוע לבעלים הקודמים של אורלן, חגי וטל לוינסון, שייסדו עמו את החברה ויצרו את התנאים שהיו חיוניים לשגשוגה.

במהלך האירוע העניקו סתיו ופרץ לסוכנים המייסדים ולמפקחים המסורים מגנים וגביעי הוקרה, ולאחר ארוחת ערב חגיגית נהנו המשתתפים ממופע סטנד־אפ של יונתן ברק.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email