עבודה משותפת

לשכת סוכני הביטוח ולשכת עורכי הדין בסדרת הרצאות ייחודית על פעילות הלשכה והסוכנים בתקופת הקורונה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

במסגרת שיתופי פעולה בין מחוז דרום בלשכת סוכני הביטוח לבין מחוז הדרום של לשכת עורכי הדין נערך בשבוע שעבר פאנל הרצאות מטעם לשכת עורכי הדין.

סו"ב יפת בקשי, יו"ר מחוז הדרום בלשכה הרצה בשני נושאים: 1. פעילות לשכת סוכני הביטוח וסוכני הביטוח בתקופת הקורונה; 2. אישור קיום ביטוח חדש. עו"ד אלעד דנוך, יו"ר לשכת עורכי הדין בדרום, העניק לבקשי תעודת הוקרה והערכה על הרצאתו.

סו"ב יפת בקשי | צילום: באדיבות הלשכה

במסגרת הרצאתו סקר בקשי את פעילות לשכת סוכני הביטוח בתקופת הקורונה, בין היתר, דאגה לימי עיון דיגיטליים בזום; עדכון הסוכנים בשיתוף מיטב בעלי המקצוע בנושאים שונים; הדרכות על יתרונות העבודה באמצעים דיגיטליים; חשיבות הקשר עם הלקוח בימי הקורונה ומתן מענה זמין ומהיר למבוטחים; איחוד כוחות ואמצעים בין סוכני הביטוח, כפי שקיים במשרדי עורכי דין רבים; הקלות שהשיגה הלשכה לסוכנים וללקוחותיהם מול חברות הביטוח וגם מול הרגולטור; ליווי והדרכת הלקוחות במניעת פדיונות, מניעת ביטול או הקטנת כיסויים או פוליסות תוך כדי הסבר על חשיבות הכיסויים דווקא בימים אלו; ריענון כיסויים קיימים ללקוחות; התאמת כיסויים בביטוחי עסקים ועוד.

בקשי התייחס גם לאופציה שהעלו שר האוצר והממונה על שוק ההון לאפשר משיכת 1/3 מצבירה פנסיונית לעצמאי שסגר את העסק למימון מחיה והדגיש: "עמדת לשכת סוכני הביטוח שאולי בטווח הקצר זה טוב למדינה, אבל בטווח הארוך זה מהלך רע לעצמאי שמשך חלק נכבד מהחיסכון הפנסיוני, וזה בנוסף למשיכה שמתאפשרת מקרן השתלמות. זה מהלך שאינו חיובי גם למדינה שאותו פנסיונר בבוא היום יהפוך לנטל על המדינה. מאמצים גדולים מאוד הושקעו בחיוב חיסכון פנסיוני ועכשיו מורידים לטמיון עבודה שנעשתה בעמל רב".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email