עדיף, בשיתוף לשכת סוכני הביטוח, מכריזים על קטגוריה חדשה בדירוג נבחרי השנה: "סוכן הביטוח של השנה"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עדיף, בשיתוף לשכת סוכני הביטוח, מצדיעים לסוכני הביטוח בישראל: במסגרת ועידת עדיף ה-14 יוענק, לראשונה, אות הוקרה לסוכני השנה – קטגוריה חדשה בדירוג נבחרי השנה של עדיף ועיתונאי הביטוח והפיננסים. מכל מחוז יקבל סוכן אחד את אות סוכן השנה והוא ייבחן על בסיס קשת רחבה של פרמטרים מקצועיים, לרבות השתלמויות והכשרות, מאמרים פרי עטו, עדכון שוטף בחדשות ומידע, פעילות ציבורית, פעילות התנדבותית ועוד.

האות יוענק לסוכן הביטוח שייבחר על ידי ועדה מקצועית, שבה יהיו חברים ד"ר זיו רייך, דיקאן בית הספר לביטוח במכללה האקדמית נתניה; אודי כץ, לשעבר נשיא לשכת סוכני הביטוח ועופר נוריאל, עורך ראשי, עדיף. "אנחנו רואים חשיבות רבה בהכרזה על סוכן השנה", אומר אריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני הביטוח.

"סוכני הביטוח פועלים במהלך כל השנה לטובת מבוטחיהם, ופועלם ראוי לציון. אני קורא לחברי הלשכה להשתתף ולהגיש את מועמדותם". לדברי נוריאל, סוכני הביטוח הם נדבך מרכזי בתעשייה, הראוי להערכה. "אנו שמחים לפתוח במסורת הוקרה לסוכן הביטוח של השנה ומשוכנעים כי המהלך יסייע לחיזוק הידע המקצועי של ציבור הסוכנים".

טקס ההכרזה על הזוכים ייערך במסגרת יום הדיונים של ועידת עדיף, שתתקיים ב-9 בדצמבר 2014 באווניו, קרית שדה התעופה. סוכני הביטוח מוזמנים להגיש את מועמדותם עד ל-26 באוקטובר 2014.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email