עד גיל 40: מה מצפה לסוכנים הצעירים בכנס אלמנטר?

תכנים ופעילויות מיוחדות לסוכני הלשכה הצעירים; סו"ב דביר רפ בראיון מיוחד לקראת כנס אלמנטר 2018
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקראת כנס אלמנטר, אליו גם יגיעו עשרות רבות של סוכנים צעירים וסוכנות צעירות, שאלנו את סו"ב דביר רפ, יו"ר הוועדה לסוכנים צעירים והעשרת הסוכן, מה התכנים והפעילויות המיועדות לדם הצעיר בלשכה.

"כמיטב המסורת גם לכנס אלמנטר 2018 נביא תכנים מיוחדים לסוכנים הצעירים, תכנים מקצועיים שהוועדה חשבה שיסייעו לעבודתו היומיומית של הסוכן הצעיר", מספר רפ.

סו"ב דביר רפ | צילום: באדיבות הלשכה

לדבריו, "אחת הפעילויות הכיפיות שיחוו הסוכנים הצעירים – במקום 'בר ביטוח', מסיבה בהפלגה על ספינה במפרץ אילת רק לצעירים עד גיל 40, יחד עם בני/בנות הזוג".

לגבי התכנים המקצועיים: "הזמנו את עו"ד ג'ון גבע, יועץ משפטי למחוזות תל אביב והמרכז, השרון וירושלים, לדבר על דגשים בעריכת הסכם ביטוח בהתייחסות לחוזים ואישורי ביטוח; איילה סולסי־טרטמן, הבעלים של 'איילה שיווק', תיתן טיפים לשיווק באינטרנט.

"בפאנל עם אסף מיכאלי, סגן בכיר לממונה על שוק ההון, ועם עו"ד עדי בן אברהם, היועץ המשפטי של הלשכה, יסקרו שינויים ברגולציה. "ביום השלישי לכנס (יום רביעי) תערך הרצאה מרתקת על הונאות בביטוח, אותה יעביר שרון גולן, מנהל מחלקת חקירות הונאה ובקרת נזקים בכלל חברה לביטוח. לאחר מכן תתקיים סדנה קצרה עם עו"ד ארז קדם, יועץ ביטוח, בנושא 'כלים מעשיים לבניית ביטוח – עסק קטן כגדול'".

דור ההמשך

התכנית לצעירים תסתיים בפאנל ביום האחרון לכנס בנושא 'דורות בעולם הביטוח' בהנחיית רפ. את הפאנל תקדים הרצאה של סו"ב אריה אברמוביץ, נשיא הלשכה לשעבר, שיספר על סוכן העתיד בעקבות מסקנות הוועדה לבחינת סוכן העתיד בראשות השר לשעבר גדעון סער.

בפאנל שיתקיים מיד לאחר הרצאתו של אברמוביץ, ישתתפו סו"ב ליאור הורנצ'יק, מ"מ נשיא הלשכה, שהוא דור המשך; סו"ב יוסי אנגלמן, סגן נשיא הלשכה, שגם הוא דור שני, ויש לו דור שלישי אליו העביר את העסק; סו"ב אורטל שמש ברקי, ללא דור קודם במקצוע, חברת הוועדה לסוכנים צעירים והכשרת הסוכן; סו"ב רמי שדה ובנו גיא שדה, דור המשך המתמחה בביטוח.

ההרשמה לכנס טרם הסתיימה, "אני מקווה שעוד צעירים יירשמו לכנס. עם זאת, ההרשמה למלון ספורט, בעלות מיוחדת שהייתה פתוחה לזמן מוגבל, נסגרה. עדיין אפשר להירשם למלון המלך שלמה בעלות מוזלת יחסית למלונות האחרים", מסכם רפ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email