עו"ד עדי בן אברהם חוזר לתפקיד היועמ"ש של לשכת סוכני ביטוח

המינוי אושר פה אחד בוועד המנהל. נשיא הלשכה: "אין לי ספק כי לעו"ד בן אברהם יש את הידע, הכישורים והניסיון המקצועי ללוות את הלשכה"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הוועד המנהל של לשכת סוכני ביטוח אישר פה אחד את מינויו של עו"ד עדי בן אברהם ליועץ המשפטי של הלשכה. עו"ד בן אברהם חוזר לקדנציה שנייה בתפקיד היועמ"ש וישמש גם כיועץ מקצועי לראשי הוועדות השונות.

עו"ד בן אברהם (44) הוא בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן בתחומי משפט מסחרי, התמחות בדיני ההגבלים העסקיים, ודיני חוזים. בן אברהם הוא בעל ניסיון של למעלה מ־17 שנה בענף הביטוח. בין התמחויותיו כעורך דין, עסק עו"ד בן אברהם בניהול תביעות בתחום ביטוח חיים, אבדן כושר עבודה, נכות מתאונה, מחלות קשות ועוד.

בן אברהם

בתפקידו הקודם, שימש עו"ד כמזכיר חברה ויועץ משפטי ראשי של הכשרה חברה לביטוח, כיהן כמנהל תחום יעוץ משפטי בחטיבת חסכון ארוך טווח, ביטוח, פנסיה וגמל, בכלל חברה לביטוח ואף היה שותף מייסד במשרד עורכי הדין "גזית – בן אברהם, עורכי דין", במסגרתו סייע לסוכנים ולמבוטחים בניהול הליכי תביעה שונים מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה. בן אברהם נבחר על ידי ועדת איתור, שהמליצה על מינויו בוועד המנהל בלשכת סוכני ביטוח שאישר את המינוי.

נשיא לשכת סוכני ביטוח, ליאור רוזנפלד, ציין בעקבות המינוי כי: "לאור מטר החוזרים והטיוטות הניתך עלינו חדשות לבקרים, היינו חייבים בלשכה יועץ משפטי בעל ניסיון והתמחות בתחום הביטוח והרגולציה. בנוסף, הפעילות השוטפת שלנו למול הכנסת, רשות שוק ההון והגופים היצרנים מחייבת ליווי משפטי צמוד ואין לי ספק כי לעו"ד בן אברהם יש את הידע, הכישורים והניסיון המקצועי ללוות את הלשכה, למול האתגרים המונחים לפניה, ואני מאחל לו בהצלחה רבה".

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email