עו"ד קדם: "רק סוכן מקצועי יוכל לשרוד בשוק תחרותי זה"

סדנאות חדשות של המכללה לפיננסים וביטוח יארחו את עו"ד ארז קדם, המתמחה בניהול סיכוני ביטוח אלמנטרי; קדם יצייד את סוכני הביטוח בכלים מעשיים שיסייעו למכור ביטוחים בצורה מקצועית יותר
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לשכת סוכני ביטוח והמכללה לפיננסים וביטוח, פנתה לעו"ד ארז קדם לצורך מיזם חדש בהעשרת סוכני הביטוח בתחום רכוש וחבויות, ובכך לצייד את סוכני הביטוח במספר כלים פרקטיים, ולהעביר את הידע המקצועי שלהם במטרה למכור ביטוחים בצורה מקצועית ולהגדיל את הכנסת הסוכן.

עו"ד קדם, מתמחה בניהול סיכוני ביטוח בתחום אלמנטרי מזה כ־20 שנים. בשנים האחרונות עו"ד קדם מקדם ברחבי הארץ הרצאות לסוכני ביטוח ואף ייסד לפני כשנתיים קורסים בתחום הרכוש והחבויות בלימודים מעשיים בתחום ביטוח עסקי. לאחרונה אף יצר קורס דיגיטאלי בתחום הרכוש והחבויות.

ארז קדם | צילום: באדיבות המצולם

 

לדברי רונן דניאלי, מנכ”ל המכללה, הפנייה נעשתה לקדם לאחר פניות רבות ללשכה לקדם קורס פרקטי בתחום זה בשיתוף המכללה לביטוח. לקראת פתיחת הסדנאות, קיימנו ראיון קצר עם קדם. כמה שנים אתה בענף הביטוח? "אני בענף הביטוח מזה כעשרים שנים, התחלתי את דרכי כמנהל תיק לקוחות בסוכנות "אמינים" דאז, בבעלות אפרים קריאל ומשם המשכתי למספר תפקידי ניהול בתחום ביטוח האלמנטרי במספר סוכנויות ביטוח מובילות", אומר קדם.

הוא מוסיף "לאחר מספר אירועי ביטוח שטיפלתי בשיתוף סוכני ביטוח ומאחר ואני לא סוכן ביטוח, הבנתי כי כדי להישאר מחובר לענף הביטוח המרתק, תיקי ביטוח מורכבים יכולים להתנהל עם יועצי ביטוח מקצועיים בשיתוף עם סוכני ביטוח".

למה חשוב לך לשדרג את הידע המקצועי של סוכני הביטוח?
"מחשבה זו נבעה מתוך שליחות של הרבה שנים בהם הצלחתי לשדרג את פוליסות הביטוח הסטנדרטיות ללקוחות שלי. חשוב להציב רף גבוה מאוד של מקצועיות אשר מובילה ברוב המקרים לתשלום תביעות ביטוח ביתר קלות, זאת לעומת מכירת פוליסות סטנדרטיות אשר מונפקות ללא דיוקים הכרחיים שאמורים להיעשות לה טרם הנפקתה ללקוחות".

מה ה"אני מאמין" שלך?
"לעשות כל מה שאדם בוחר בדרך הנכונה והיעילה כדי להפיק הנאה וערך מוסף לסובבים אותך. אני מאמין כי רק סוכן מקצועי אשר לומד ומשדרג את הערך והידע שלו יוכל לשרוד בשוק תחרותי זה. מכאן נבעה לי המחשבה לפני כשנתיים להקים את האקדמיה הפרקטית לביטוח ובכך להעביר את הידע הרב שצברתי ושאני צובר ביום יום לסוכני הביטוח, לשדרג את רמתם המקצועית, בכדי למכור פוליסות נכונות ללקוחותיהם ולהגדיל את מכירת הפוליסה ברמה של מתן ערך מוסך ולא בהכרח ברמה של הפרמיה".

"אני מודה ללשכת סוכני ביטוח ולמכללה אשר גייסה אותי להמשיך בשליחותי זו ולתרום מהידע הרב שצברתי בעף הביטוח בתחום הרכוש וחבויות במטרה לשדרג את הידע של סוכני הביטוח כדי שהם יוכלו להיות חוד החנית המקצועית במכירת פוליסות ביטוח ללקוחות הקצה שלהם עם הרבה ערך אנושי ובמיוחד מקצועי. אני מאחל לכולנו בהצלחה ושנת 2019 פוריה".

לפרטים, סלבוס והרשמה לקורס שיפתח בתאריך 19.2.19 במכללה בתל אביב לחץ כאן. הקורס יפתח בחיפה ובירושלים בהתאם ביקושים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email