עופר נוריאל העניק מגן הוקרה לנשיא היוצא בוועידת עדיף: "במילה אחת – מנהיג"

עורך עדיף מסכם ביחד עם סו"ב אריה אברמוביץ 4 שנות קדנציה: "אתה משאיר אחריך לשכה עם יסודות איתנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

"אם הייתי צריך לסכם במילה אחת צאת ארבע השנים שלך בתפקיד נשיא לשכת סוכני ביטוח, המילה הראשונה שאני חושב עליה היא – מנהיג", כך אמר עופר נוריאל, העורך הראשי של עדיף, בטקס בו העניק מגן הוקרה לנשיא הלשכה היוצא סו"ב אריה אברמוביץ, במהלך ועידת עדיף. "בארבע השנים האלה הובלת את הלשכה בהתאם לאג'נדה עליה הצהרת בטרם הבחירות, בחוברת 100 הימים. ציבור הסוכנים הצביע עבור האג'נדה הזו והוא קיבל אותה בדבקות ראויה לציון", הוסיף נוריאל.

נוריאל הדגיש כי אברמוביץ סימן מטרות ופעל להשיגן, כאשר טובת הסוכנים היא זו שמובילה את דרכו. "ידעת לגייס שחקנים אחרים שיסייעו בהעברת אותה אג'נדה לפסים של פעולה. שרים, חברי כנסת, לשכות מקבילות – יצרת לובי פוליטי שאפשר לסוכני הביטוח להתמודד עם חוקים והוראות ולא פעם לשנות אותם כדי להגן על הסוכנים", הסביר.

אברמוביץ מקבל את מגן הוקרה

עוד אמר נוריאל: "אתה משאיר אחריך לשכה עם יסודות איתנים. התקנון החדש וספר הנהלים שנכתב במהלך הקדנציה יאפשרו לבאים אחריך להתמקד בפעילות החוץ ולהסתמך על העבודה שנעשתה פנימה בתוך הלשכה, וזה לא פחות חשוב. אריה, אני בטוח שחיידק ההנהגה שהתעורר בך בארבע השנים האחרונות לא יגווע כל כך מהר ואני מאחל לך להמשיך לממש את עצמך בפעילות ציבורית", אמר נוריאל.

הוא איחל הצלחה רבה גם למחליפו של אברמוביץ בראשות הלשכה, סו"ב ליאור רוזנפלד, והעניק לו זר פרחים מטעם עדיף.

"אתה מקבל לשכה חזקה"

אברמוביץ הצטרף לברכות לרוזנפלד ולהנהגה החדשה, ואמר: "אתה מקבל לשכה חזקה, מתפקדת, מקושרת, ומכאן השמיים הם הגבול".

"שאלו אותי איך אני רואה את ארבע השנים האחרונות ומה אני חושב שהיא גולת הכותרת של הקדנציה. כפי שאתם יודעים עשינו הרבה רפורמות. הקמנו את הוועדה הציבורית לבחינת עתיד ענף הביטוח, יזמנו את הפנסיה לעצמאים. אבל בעיני הדבר הגדול ביותר הוא להביא עצמאות לסוכני הביטוח. פתחנו מיזמים כגון מיזם הפרישה, משכנתאות, כתב שירות הסרטן שייצא בימים הקרובים, וכמובן הלוואות חוץ בנקאיות. אחרון חביב הוא מיזם המרקטפרו שעשינו בשיתוף עם עדיף", ציין אברמוביץ.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email