עיגול לטובה: גם סוכני הביטוח תורמים למרכז הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית, יצא בקמפיין הקרוי "מעגלים לטובה". סו"ב יעל כהן, בעלת סוכנות "אנשים־פתרונות ביטוח" ברחובות, פעילה בארגון "תאיר", מרכז הסיוע הפועל בשפלה, מזה כמה שנים בתחום גיוסי כספים, והיא מסבירה: "מטרת הקמפיין היא שכמה שיותר אנשים יעגלו את האגורות והשקלים הבודדים של הרכישות בכרטיסי אשראי לטובת מרכז הסיוע". לדבריה, עד כה נרשמו לתרומות אלו כ־5,000 איש מהם מתקבלים כ־15,000 שקל בחודש.

יעל: "אני פונה לסוכני הלשכה – רוצים לעשות את השנה הזאת טובה יותר? תוך פחות מחצי דקה, וכמעט מבלי להרגיש את זה בכיס, תוכלו להצטרף לעיגול לטובה ולתמוך באיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית.

כסף קטן בשביל רובנו, סכום חשוב עבור האיגוד | צילום: Shutterstock

איך זה עובד? כל עסקה שתעשו בכרטיס אשראי בסכום לא עגול תעוגל לשקל הקרוב, וההפרש יועבר למאבק באלימות המינית ולשיפור הטיפול בנפגעות ובנפגעים.

למשל: רכישה ב־49.80 שקל תעוגל ל־50 שקל, ו־20 האגורות יעברו לטובת הפעילות למען נפגעות ונפגעים. התרומה הממוצעת בחודש עומדת על ארבעה שקלים – כסף קטן בשביל רובנו, סכום חשוב עבור העשייה של האיגוד.

לדברי יעל כהן, האיגוד לא מטפל רק בנפגעים ובנפגעות, אלא יוזם תכניות באופן פרואקטיבי גם בתחום החינוך: “לאחרונה בנה הארגון תכנית חינוך לבתי ספר מה מותר ומה אסור, מה נחשב להטרדה ומה לא, הטרדה מינית בתוך המשפחה ועוד. רוב הכסף שנגייס במעגלים מיועד להרצת התכנית הזאת”, היא מציינת.

רוצים לסייע ולעגל? תוכלו לעשות זאת כאן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email