עכשיו זה רשמי: אתי אלישקוב מונתה לתפקיד מנכ"לית איילון אחזקות

דיווח לבורסה מאשר את הידיעה שנחשפה לראשונה ב"ביטוח ופיננסים". אלישקוב, מנכ"לית הכשרה לשעבר, תשמש גם כדירקטורית באחת מחברות הקבוצה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

איילון אחזקות, שבשליטת לוי רחמני (64%), דיווחה לבורסה ביום חמישי האחרון כי נחתם הסכם בינה לבין חברת אלישקוב ייעוץ והשקעות לקבלת שירותי מנכ"לות. על הכוונה למנות את אתי אלישקוב, לשעבר מנכ"לית הכשרה ביטוח, לתפקיד מנכ"לית איילון אחזקות פורסם לראשונה באופן בלעדי ב"ביטוח ופיננסים" ב-25 באוגוסט.

משום שמדובר בחרת אחזקות, הסכם ההעסקה לא נחתם עם אלישקוב עצמה, אלא כאמור עם "אלישקוב יעוץ והשקעות". על פי ההסכם אלישקוב תשמש גם כדירקטורית באחת מקבוצת חברת האחזקות, כפי שתקבע היא עצמה. ההערכה היא שמדובר באיילון ביטוח, הענף בו הי מתמחה והאחזקה העיקרית של איילון אחזקות.

אלישקוב. צפויה כנראה לקבל גם חבילת מניות
אלישקוב. צפויה כנראה לקבל גם חבילת מניות

אלישקוב, רואת חשבון במקצועה ומומחית בענף הביטוח, כאמור, ניהלה עד לפני כחודשיים וחצי את הכשרה ביטוח. היא התפטרה מתפקידה כמנכ"לית הכשרה למרות שהביאה את החברה להישגים רבים. ההערכה היא, שאלישקוב תהיה מעורבת בעסקי הביטוח של איילון, אותה מנהל אריק יוגב.

בהודעה של איילון לבורסה אין פירוט של תנאי העסקה בין אלישקוב ואיילון אחזקות. אלישקוב צפויה כנראה לקבל גם חבילת מניות, בנוסף לסכום חודשי גבוה.

לוי רחמני ימשיך לכהן כיו"ר חברת האחזקות, במקומו של יצחק לקס שפרש לאחרונה מתפקידו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email