עליית מדרגה: הסכם שת"פ בין המכללה לפיננסים וביטוח ומכללת נתניה

בין פרטי ההסכם הכרה הדדית של הגופים בקורסים האחד של השני והנחות לבוגרים במסגרת המשך לימודיהם. אברמוביץ: "אנחנו עושים מהפיכה לכלל ציבור הסוכנים"
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשבוע שעבר נערך במכללה האקדמית נתניה, המעניקה בין היתר תואר ראשון אקדמי בלימודי ביטוח, טקס חתימה על הסכם שיתוף הפעולה בינה לבין המכללה לפיננסים וביטוח של לשכת סוכני ביטוח.

על פי ההסכם, הלימודים במכללת הלשכה יוכרו כשנת לימודים לתואר ראשון במכללת נתניה, למי שירצו להמשיך לתואר אקדמי. בוגרי המכללה לביטוח יקבלו גם הנחה משמעותית בתשלום ללימודים לתואר ראשון במכללת נתניה. בנוסף, בוגרי תואר ראשון בביטוח ממכללת נתניה שירצו להתמקצע ולהמשיך ללימודים לקבלת רישיון סוכן במכללה לפיננסים וביטוח של הלשכה, יזכו בהטבות, בהן גם הנחה משמעותית בתשלום לקורסים השונים.

בטקס החתימה נכחו פרופ' צבי ארד, נשיא המכללה האקדמית נתניה, נשיא הלשכה, אריה אברמוביץ, מנכ"ל הלשכה, רענן שמחי, יו"ר המכללה, אשר סייפר, יו"ר ועדת האתיקה, חוה פרידמן וינרב, יו"ר סניף נתניה, יוסי אנגלמן, יו"ר ליסוב, אלי אנגלר, מנהל המכללה הנכנס, רונן דניאלי ומנהל המכללה היוצא, איליה ליכטרמן.

אברמוביץ ופרופ' ארד
אברמוביץ ופרופ' ארד

פרופ' ארד אמר בטקס: "אנו נמצאים בעולם שאי אפשר למכור לצרכנים משכילים אם אין לנו תשובות מתקדמות. אני שמח שקלטנו את בית הספר בתל אביב – זו סגירת מעגל עבורנו. אני מצפה שהשיווק לסוכנים יעשה מפה לאוזן כי לדעתי זו הדרך הטובה ביותר".

"נחשפנו להכיר את מרכז המכללה האקדמית נתניה שהוא פרויקט מהפכני. אנו מעריכים את הרצון שלכם לקדם ולמקצע את סוכן הביטוח בעיקר בתקופה הזו שנשאלת השאלה לגבי עתיד סוכן הביטוח", אמר אריה אברמוביץ. "אני רוצה להודות לכל האנשים שלצידי ובמיוחד למנהל המכללה היוצא איליה ליכטרמן לרונן דניאלי, המנהל הנכנס, לרענן שמחי ולשאר הפעילים. אנחנו עושים מהפיכה לכלל ציבור הסוכנים".

שמחי מסר ל“ביטוח ופיננסים“ כי ”מדובר במהלך חשוב ומבורך שבו אנחנו מכניסים את האקדמיה למכללה של הלשכה; יש במהלך זה אמירה של עתיד – סוכני הביטוח מתפתחים וגדלים למרות גזירות הרגולציה והקשיים. יש כיום כ־1,600 סטודנטים במכללה לפיננסים וביטוח, מה שמעיד על אופטימיות לגבי עתיד הענף ועתיד מקצוע סוכן הביטוח“.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email