על כוס בירה: כך יתעדכנו הסוכנים הצעירים בנעשה בעולם הביטוח

במפגש שיתקיים ב"ג'מס בר" שבפתח תקווה יהנו הסוכנים הצעירים מהעשרה מקצועית בסגנון קליל ושונה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ב־9 בספטמבר יתקיים המפגש השני של "סוכנים צעירים על הבר" והפעם בבר הכשר "ג'מס בר", ברחוב המגשימים בפתח תקווה. המפגש הוא בשיתוף עם הכשרה ביטוח.

לדברי סו"ב לילך מיטרני, יו"ר ועדת הצעירים בלשכה, המפגש יערך תחת הקונספט של Happy Hour ויתחיל בארבע אחר הצהריים ויימשך עד שבע בערב. "מדובר בהעשרה מקצועית לסוכנים הצעירים בקונספט אחר – בירות, יין, בשר מעולה ובר מיוחד לצמחונים. השעתיים הראשונות ייועדו למינגלינג וכיף. בין שש לשבע – 'ספיד טיפס', הרצאות בנוסח 'טד' – שישה מרצים, שישה טיפים, כל אחד עשר דקות", מספרת מיטרני.

לילך מיטרני | צילום: שחר טל

 

לאחר דברי ברכה של סו"ב מיטרני וסו"ב ליאור הורנצ'יק, המשנה לנשיא הלשכה, יישא דברים זיו ורטהיימר, מנהל החטיבה הפיננסית בהכשרה.

עו"ד עדי בן אברהם ידבר על החשיבות לציין את שמות המוטבים במכירת ביטוחי חיים ופנסיה, במקרה מוות. ועוד בנושא על זכויות יורשים, מעקלים, מוטבים ושארים.

עו"ד עמית קרמר, יועץ חיצוני ללשכה, המתמחה בנזיקין וביטוח לאומי, ידבר על החשיבות בדיוק העיסוק של המבוטח בפוליסת אבדן כושר עבודה עם דוגמאות מהשטח. היועץ העסקי יואב ענבר ידבר על הגישה הנכונה למקצוע ועל גישות מנצחות בעסקים תחת הכותרת – "אין תוצאות גרועות בעסקים – צריך גישה מנצחת".

אלון צדוק, בעלים ומנהל האקדמיה לנטוורקינג – ידגים הצגה עצמית יעילה ומהירה תחת הכותרת "מי אני ב־10 שניות?".

ובסוף הערב תהיה גם הרצאה על מין בטוח, אותה תעביר מאיה דוד, מנחת קבוצות בתחום הזוגי והמיני.

המחיר הוגן – 45 שקל. מהרו והרשמו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email